Kupuj taniej ze stroną i aplikacją Blix

  • 28.11.2018, 10:00
  • Grupa Tipmedia
Kupuj taniej ze stroną i aplikacją Blix
Coraz więcej osób szuka sposobów na oszczędzanie w czasie robienia codziennych zakupów. W tym przypadku niewątpliwie z pomocą przychodzą różnego rodzaju gazetki reklamowe. Dzięki nim można kupić wiele produktów w naprawdę atrakcyjnych cenach. Poszczególne sieci handlowe niemal prześcigają się w obniżaniu cen na dane artykuły spożywcze i nie tylko. Dlatego okazuje się, że wcale nie trzeba wydawać na zakupach fortuny. Aby być na bieżąco wystarczy tylko wejść na stronę i zainstalować aplikację Blix.

Jak działa Blix?

Blix to aplikacja na smartfona, która umożliwia dostęp do sporej liczby aktualnych gazetek reklamowych z najważniejszych sieci handlowych w całym kraju. Gazetki są dostępne online, dzięki czemu przeglądać je można w każdej chwili – w drodze autobusem do pracy, w czasie przerwy na lunch czy w czasie robienia zakupów. Aby być na bieżąco z aktualnymi promocjami, trzeba tylko zainstalować darmową aplikację Blix, a następnie włączyć ją i wyszukać interesujący w danej chwili produkt bądź przejrzeć całą gazetkę reklamową.

Aplikacja Blix regularnie informuje o tym, że pojawiła się nowa gazetka. Pozwala również na tworzenie list wybranych sklepów. W międzyczasie można przygotować sobie listy zakupów. Tym samym w skali miesiąca zaoszczędzić da się bez problemu kwoty kilkuset złotych. Zaoszczędzoną w ten sposób kwotę wykorzystać można na sprawienie sobie małej  przyjemności lub inny cel – wakacje, remont itd. Nic więc dziwnego w tym, że Blix cieszy się coraz większą popularnością.

Oferty jakich sieci można znaleźć na Blix.pl?

Obecnie w aplikacji znajdują się gazetki reklamowe z najpopularniejszych w Polsce sklepów spożywczych i nie tylko. Są to takie sieci jak Biedronka, Dino czy Rossmann. Oczywiście to tylko początek oferty. Użytkownik aplikacji Blix ma regularny dostęp do najnowszych promocji. Tym samym dowiaduje się o nich szybciej niż użytkownik, który sięga po tradycyjne gazetki w wersji papierowej.

Warto przy tym pamiętać, że dzięki Blix zaoszczędzić można nie tylko na zakupach spożywczych. Aplikacja zawiera bowiem również gazetki z salonów RTV i AGD, drogerii, sklepów odzieżowych czy sieci restauracyjnych. Godną polecenia opcją jest na pewno wyszukiwarka promocji. Dzięki niej błyskawicznie można znaleźć wybrany produkt w atrakcyjnej cenie.

Lista sklepów, które współpracują z Blix cały czas się rozszerza, co jest niewątpliwie spełnieniem oczekiwań klientów. Dlatego Ci coraz częściej stawiają właśnie na Blix.

Grupa Tipmedia
Podziel się: