Świąteczne prezenty: Jak uniknąć tłumów w sklepach?

  • 22.11.2018, 15:00
  • Grupa Tipmedia
Świąteczne prezenty: Jak uniknąć tłumów w sklepach?
Choć świąteczny nastrój udziela się wszystkim, to jednak niewielu z nas lubi gorączkę zakupów przed Bożym Narodzeniem, która z roku na rok zaczyna się coraz wcześniej. Na szczęście w dobie najnowszych technologii nie trzeba nawet wychodzić z domu, by zrobić zakupy. Zobacz, jak łatwo wybrać idealny upominek bez opuszczania ciepłych czterech ścian!

Zakupy online coraz bardziej popularne

Wraz z mijającymi latami coraz większa liczba Polaków decyduje się na świąteczne zakupy online. To dużo wygodniejsza i często również ekonomiczna forma kupowania — oszczędzasz pieniądze, czas, a przede wszystkim nerwy.

Niestety w sklepach internetowych propozycji prezentowych również jest bez liku i czasami trudno podjąć odpowiednią decyzję.

Dlatego Printu podpowiada, w jaki sposób samodzielnie stworzysz wyjątkowy upominek, który świetnie sprawdzi się jako prezent pod choinkę dla Twoich najbliższych.

8.jpg

Spersonalizowany prezent – stwórz go sam!

Jeśli szukasz spersonalizowanego prezentu, który będzie wzruszał i stanie się niezwykłą pamiątką na lata, jedyną odpowiedzią jest fotoksiążka! To fotoprodukt ze zdjęciami, wydrukowany na wysokiej jakości papierze.

Aby stworzyć taki upominek, musisz wybrać fotografie, które chcesz umieścić w fotoksiążce, a następnie przejść do prostego kreatora umożliwiającego ułożenie zdjęć w dowolnej kolejności i konfiguracji.

O tym, czym jest fotoksiążka, dowiesz się więcej tutaj: https://printu.pl/fotoksiazka/

9.jpg

Wykorzystaj gotowe szablony świąteczne

Nie obawiaj się pracy z kreatorem. Intuicyjny edytor przeprowadzi Cię przez etapy tworzenia fotoksiążki krok po kroku.Dodatkowo możesz wykorzystać gotowe motywy świąteczne bądź inne szablony, dzięki którym stworzysz piękną, estetyczną fotoksiążkę.

Wszystkie szablony fotoksiążki Printu znajdziesz tutaj: https://printu.pl/fotoksiazka/szablony/

10.jpg

Nie pozwól, żeby przedświąteczna gorączka odebrała Ci radość z obdarowywania bliskich prezentami! Najlepszy upominek wykonaj w zaciszu swojego domu.

Grupa Tipmedia
Podziel się: