Tani kurier – jak zaoszczędzić na wysyłce prezentów świątecznych?

  • 13.11.2018, 09:00
  • Grupa Tipmedia
Tani kurier – jak zaoszczędzić na wysyłce prezentów świątecznych?
Kupujesz prezent świąteczny dla kogoś, kto mieszka na drugim końcu Polski? Wiesz, że nie dasz rady odwiedzić tej osoby w święta i chcesz wysłać prezent? Zastanawiasz się, jak zrobić to tanio? Wysyłka prezentów świątecznych może być bardzo problematyczna, ale jest na to jeden bardzo skuteczny sposób – prezenty można wysłać wygodnie kurierem. Teraz możesz zrobić to tanio i niezwykle szybko.

Listopad to idealny moment na przygotowanie listy świątecznych prezentów i zakup upominków. Świąteczna gorączka zaczyna się z początkiem grudnia, a wtedy w sklepach jest prawdziwe szaleństwo – tłumy uniemożliwiają spokojne obejrzenie produktów, brak miejsc na parkingach utrudnia parkowanie, a kilometrowe kolejki sprawiają, że tylko tracimy czas. Jeśli kupisz prezenty wcześniej, możesz zaoszczędzić sporo czasu, a dodatkowo zdążysz wszystko zapakować. Przygotowanie prezentów często zajmuje naprawdę dużo czasu, a to sprawia, że później brakuje Ci go na inne przygotowania. Jeśli zadbasz o prezenty wcześniej, atmosfera przed świętami będzie znacznie luźniejsza.

Warto też wcześniej zastanowić się nad sposobem wysyłki prezentów. Z pewnością nie warto czekać z wysyłką do ostatniej chwili, bo wtedy kurierzy mają mnóstwo pracy i czas dostarczania paczek może się wydłużyć, a niektóre z nich nie zdążą dotrzeć do odbiorców przed świętami. Jeśli tylko możesz, wyślij swoje prezenty wcześniej – najlepiej kurierem, bo to bezpieczny i szybki sposób. Taniego kuriera znajdziesz w serwisie Furgonetka.pl.

Furgonetka.pl to broker kurierski, czyli firma pośrednicząca w nadawaniu paczek kurierskich. Serwis pozwala nadawać przesyłki znacznie taniej niż ma to miejsce podczas bezpośredniego zamawiania kuriera. Korzystając z serwisu Furgonetka.pl, masz możliwość nadawania paczek bezpośrednio ze swojego domu. Kurier przyjedzie i odbierze paczkę wprost pod Twoimi drzwiami, a Ty oszczędzisz czas i pieniądze. Koszt wysyłki będzie niższy bez względu na wielkość i wagę paczki. Tańsza będzie zarówno paczka opłacana z góry, jak i kurier za pobraniem. Żeby wysłać tanio prezenty świąteczne, wystarczy tylko zarejestrować się na stronie Furgonetka.pl, kliknąć „Dodaj przesyłkę”, wypełnić dane nadawcy i odbiorcy, opłacić zamówienie i przekazać paczkę kurierowi. To bardzo proste i trwa tylko kilka chwil, a Twoje prezenty szybko dotrą na miejsce.

Nie czekaj z wysyłką prezentów do ostatniej chwili – już dziś zarejestruj się na stronie https://furgonetka.pl/ i oszczędź na wysyłce prezentów nawet do kilkudziesięciu złotych.

Grupa Tipmedia
Podziel się: