Pięć lat sklepu al.to i pięć sposobów na świętowanie

  • 07.11.2018, 15:00
  • Grupa Tipmedia
Pięć lat sklepu al.to i pięć sposobów na świętowanie
Sklep al.to wkroczył pięć lat temu na rynek sprzedaży internetowej pod szyldem Satysfakcja.pl. Chociaż w październiku 2016 roku postanowiono zmienić nazwę platformy, to gwarancja udanych zakupów pozostała nienaruszona. Ale to już było. Dziś al.to z imponującym rozmachem obchodzi swoje pięciolecie. Na te urodziny nie musisz przynosić prezentu – to Ty go dostaniesz. Niemożliwe? Przekonaj się.

1. Pula produktów z rabatem – do wyboru do koloru

Z okazji swojego święta al.to przygotował dla wszystkich klientów moc atrakcji i niespodzianek. Przede wszystkim oferuje pulę różnych produktów w mocno obniżonych cenach. Co oznacza, że już nie musisz odkładać kupna niezbędnej pralki czy lodówki, wymarzonego ekspresu do kawy, nowej prostownicy do włosów, ulubionego tytułu gry planszowej czy upragnionych klocków od LEGO®. Wszystkie produkty, które sprawią, że Twój dom będzie funkcjonalny, a czas w nim spędzany –wyjątkowo miły, złapiesz teraz w wyjątkowej promocji al.to.

2. Aplikacja mobilna al.to – jeszcze więcej okazji

Wszyscy posiadacze aplikacji al.to zyskują jeszcze więcej. To właśnie tam znajdziesz ekskluzywne okazje dostępne tylko dla użytkowników mobilnej wersji sklepu. Atrakcyjne oferty sprzętów i akcesoriów z różnych kategorii, w tym małe i duże AGD, RTV, gry i zabawki oraz mama i dziecko, będą na wyciągnięcie Twojego palca. Aplikacja da także dostęp do dodatkowych rabatów na asortyment popularnych marek, takich jak Hasbro, Philips lub Braun i wielu innych. Nie zwlekaj więc z zainstalowaniem, jeżeli do tej pory jej nie masz. Dzięki niej zaopatrzysz się w oryginalny sprzęt najwyższej jakości jeszcze przed innymi.

3. Promocja na punkty – impreza, jakiej nie zrobił nikt

Sklep al.to wie, jak rozkręcić zabawę i sprawić, by nikt się nie nudził. Dlatego zaprasza wszystkich do wspólnej gry o punkty, które odblokowują ukryte atrakcje. Co należy zrobić, by przyczynić się do odkrywania nowych niespodzianek? Podzielić się z innymi najlepszymi momentami z ostatnich pięciu lat. Opisz, co ważnego wydarzyło się w tym czasie u Ciebie. Zaprezentuj te chwile na zdjęciu lub przedstaw je na nagraniu. Post ze wspomnieniem oznacz hasztagiem #urodzinyalto i udostępnij go na Facebooku, Instagramie czy Twitterze. W ten sposób do wspólnej puli dołożysz 15 punktów.

4. Wielodniowa zabawa – raz do roku, ale dłużej

Niby nic nie może wiecznie trwać, ale przyjemności warto sobie dawkować jak najdłużej. Doskonale wie o tym al.to. W związku z czym urodziny nie trwają w tym sklepie jeden dzień, lecz aż do 30 listopada 2018. Do tego czasu na stronie urodzinowej będą pojawiać się nowe urządzenia i gadżety objęte promocją. Emocje podkręca fakt, że liczba dostępnych sztuk każdego produktu jest ograniczona. Przyjdź na te niecodzienne urodziny, kiedy zechcesz, i wyjdź z nich z wyjątkowym prezentem.

5. Klikaj i kupuj – szczęśliwe zakończenie

Koniec nie zawsze musi oznaczać czegoś przykrego. Czasami to po prostu początek nowego. Podobnie z dniem po imprezie. Niekoniecznie jest zwiastunem złego samopoczucia. W sklepie al.to kilkoma prostymi kliknięciami kupisz wybrany produkt z urodzinowej oferty i skończysz świętować w wielkim stylu. Parę dni później będziesz cieszyć się świeżutkim sprzętem i nowymi możliwościami. Gdyby jednak podniosły nastrój nadal Cię nie opuszczał, sprawdź również oferty x-kom i combat.pl. W rodzinie tych sklepów wiedzą, jak bawić się przez cały rok.

Dołącz do imprezy z al.to i odkryj wszystkie atrakcje

Grupa Tipmedia
Podziel się: