Kalkulator OC AC na wagę złota

  • 26.10.2018, 14:00
  • Grupa Tipmedia
Kalkulator OC AC na wagę złota
Zakup ubezpieczenia OC, to zawsze duży stres. Przede wszystkim dlatego, że jego ceny z roku na rok są wyższe, przez co nasz budżet silnie odczuwa taki wydatek. Dlatego warto szukać w życiu ułatwień, jednym z nich jest bez wątpienia kalkulator OC.

Jesteśmy wymagającym klientem, nie chcemy kupować byle czego, czytamy etykiety, szukamy dobrych dostawców. Takie samo działanie powinno dotyczyć zakupu ubezpieczenia samochodu, powinniśmy stanowczo i rozważnie analizować szereg ofert dostępnych na rynku. Jeszcze paręnaście lat temu byłoby to niemożliwe, dzisiaj w dobie internetu możemy w kilka minut odnaleźć interesującą nas polisę.

Internetowe kalkulatory OC to narzędzia, których zadaniem jest ułatwienie nam życia, poniżej przywołane zostaną kilka podstawowych zalet.

Przede wszystkim oszczędność

Kalkulator OC pozwoli nam zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze. To niewątpliwie największa jego zaleta, która powinna zachęcić nas do skorzystania z jego możliwości.

Nie musimy sprawdzać godzin otwarcia salonu, czekać na dzień roboczy, czy brać dnia wolnego, by zdążyć przed korkami. Kalkulator jest dostępny cały czas, wystarczy, że jesteś online. Bez wychodzenia z domu, w środku nocy, w święto – nie ma znaczenia, za każdym razem sprawdzisz i porównasz najlepsze oferty na rynku. Oczywiście warto wspomnieć również o oszczędności pieniędzy – nie wydajemy na bilety, paliwo etc.

Następnie - pewność

Kalkulatory OC dają nam gwarancję bezstronności. Stworzone przez ekspertów rankingi pozwalają nam porównać oferty i wybrać te najbardziej przystające do naszych potrzeb. Nie ma mowy o nadużyciach – zwyczajnie byłoby to nieopłacalne, dlatego oferty wyszukane przez kalkulatory są na ten moment i na podane przez nas wytyczne najlepsze.

W jednym miejscu, w tabeli zostaną umieszczone wszystkie oferty, które będziemy mogli przeanalizować pod względem ceny, ubezpieczyciela czy dodatkowych pakietów – np. w zestawieniu OC + AC.

Ostatecznie – zakup

Posiadanie ubezpieczenia samochodu to obowiązek każdego kierowcy. Każdy ubezpieczyciel w ofercie OC zaproponuje nam to samo, to co będzie się różnić, to cena. Dlatego warto skorzystać z kalkulatorów OC i znaleźć najtańszą – czyt. najlepszą opcję.

Na samym znalezieniu najlepszej oferty nie musimy poprzestać. Jeśli się zdecydujemy możemy umowę zawrzeć przez internet. Wygenerowaną ofertę możemy zaakceptować i przesłać drogą elektroniczną lub pocztą tradycyjną. Takie rozwiązanie to niewątpliwie duży plus, ponieważ nie musimy wychodzić z domu, spotykać się z ubezpieczycielem etc.

Dodatkowo coraz częściej przy zawarciu umowy w taki sposób firmy ubezpieczeniowe oferują nam dodatkowe rabaty. Kupując przez internet otrzymamy ten sam produkt taniej, niż w przypadku gdybyśmy kupowali go stacjonarnie.

Grupa Tipmedia
Podziel się: