×
Cezary Przybylski
Cezary Przybylski
Cezary Przybylski

Śmiertelny wypadek pomiędzy Pasiecznikiem a Chmieleniem

  • 12.06.2018, 13:50
  • lwowecki.info
Śmiertelny wypadek pomiędzy Pasiecznikiem a Chmieleniem
W wyniku czołowego zderzenia dwóch pojazdów - osobówki z Fiatem Ducato, do którego doszło na drodze pomiędzy Pasiecznikiem a Chmieleniem - zjazd na Popielówek - śmierć poniosły dwie osoby. Droga przez kilka godzin będzie zablokowana. Służby kierują na objazdy.

Około 11. we wtorek, 12 czerwca 2018 roku na drodze między Pasiecznikiem a Chmieleniem doszło do czołowego zderzenia osobówki z busem. W wyniku zderzenia samochód osobowy dachował. Autem podróżowały dwie osoby, które zostały zakleszczone w pojeździe. Strażacy przy użyciu specjalistycznego sprzętu wyciągnęli poszkodowanych z wraku. Niestety, podróżujący autem mężczyźni nie przeżyli wypadku. Informację potwierdzają tak strażacy, jak i policja.

Do zdarzenia doszło w miejscu, gdzie na drodze wymalowana jest podwójna linia ciągła. Zginą

Służby wyznaczyły objazdy przez Lubomierz. Jadąc od strony Gryfowa Śl. kierujemy się na Radoniów, następnie Lubomierz, Wojciechów i dalej dw 297 do Pasiecznika. Analogicznie w drugą stronę.

Aktualizacja. Komunikat oficera prasowego KPP w Lwówku Śląskim.

15:45 droga przejezdna - zdarzenie usunięte.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dzisiaj tj. 12 czerwca 2018 roku po 11. na drodze K30 pomiędzy miejscowościami Chmieleń a Pasiecznik.

W miejscu tym doszło do zderzenia czołowego osobowego Renault jadącego od strony Jeleniej Góry a pojazdem dostawczym marki Peugeot Boxer jadącym od strony Gryfowa Śląskiego. Renault podróżowali mieszkańcy Olszyny: 85-letni kierujący i 75-letnia pasażerka. Dostawczym Boxerem kierował 21-letni mieszkaniec Kostrzyna nad Odrą.

Kierowca samochodu dostawczego jest lekko ranny. Najprawdopodobniej, ale są to wstępne ustalenia, kierujący samochodem Renault zasłabł, złapał pobocze po czym gwałtownie skręcił do osi jezdni i doszło do zderzenia, po czym pojazd przewrócił się na dach.

Na miejscu działania ratownicze prowadziły jednostki: OSP KSRG Lubomierz, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Lwówku Śląskim i Policja Lwówek Śląski.

lwowecki.info

Zdjęcia (14)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe