Wojciech Leszczyk
Wojciech Leszczyk
Wojciech Leszczyk

Szarpanina podczas wizyty Minister w Jeleniej Górze

  • 20.12.2016, 19:04
  • red.
Członkowie rządu nie mają ostatnio łatwego życia. Dziś Jelenią Górę odwiedziła minister Anna Zalewska, która przekonywała samorządowców i dyrektorów szkół do założeń reformy oświatowej. Kiedy Zalewska opuszczała spotkanie na ulicy doszło do incydentów z udziałem jelenigórskich działaczy Komitetu Obrony Demokracji. Interweniować musiała ochrona.

Podczas spotkania minister Anna Zalewska przekonywała, że reforma oświatowa jest dobrze przygotowana i konieczna. Tłumaczyła założenia reformy i odpowiadała na pytania nauczycieli. - Tak od kilku miesięcy działamy wzmacniając komunikację, licząc pieniądze i pokazując jak brzmi prawo oświatowe. Pokazujemy w terenie, że pojawią się dodatkowe etaty i dodatkowe pieniądze - mówiła po spotkaniu minister.

Sama debata była zamknięta dla dziennikarzy. Po spotkaniu minister tłumaczyła, że stało się tak na prośbę samych uczestników debaty. Nie jest tajemnicą, że reformie sprzeciwiają się środowiska nauczycielskie. Zarzucają ministerstwu, że podczas spotkań nie mieli możliwości przekazania swych uwag, a w czasie rozmów przekazywano im tylko informacje, na czym ta reforma będzie polegała.

Podczas spotkania jeleniogórscy działacze KOD zebrali się pod bramą uczelni, aby protestować przeciwko reformie. Gdy minister próbowała przejść do samochodu doszło do nieprzyjemnego incydentu. Interweniować musiała ochrona.

red.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

jarosław
jarosław 21.12.2016, 20:45
dorwali się pislamiści do koryta i trudno ich oderwać od niego - ustawiają Nas dlecami do zachodu aby wschód miał łatwiej w pysk trafić
Herakliusz
Herakliusz 21.12.2016, 20:36
https://uploads.disquscdn.c...
Anty muslim
Anty muslim 21.12.2016, 18:48
Wyobraźcie sobie taką sytuację w Ameryce lub Rosji. Ochrona otwiera ogień i dzwoni po koronera. Więcej przypadków debilizmu kodowego nie miało by miejsca. Sorosa i paru innych wysłać w kosmos to się skończy kasa dla kodu i będzie w miarę normalnie.
Herakliusz
Herakliusz 21.12.2016, 13:46
Już niebawem https://uploads.disquscdn.c...
prawy prosty
prawy prosty 21.12.2016, 08:48
Ci kodomici to jacyś chorzy psychicznie albo kolejni co dali się przekupić Sorosowi, zwykli zdrajcy. Jak trzeba będzie to wyjdziemy na ulice i posprzatamy brudy.
Herakliusz
Herakliusz 21.12.2016, 13:45
Tak jak w latach transformacji "jacyś chorzy psychicznie" spod znaku Solidarności?
Janko Walski
Janko Walski 21.12.2016, 19:04
Solidarność nie zachowywała się tak, jak to bydło, nie krzyczała "Spierd..liła sucz", więc nie rób z siebie głupka i nie porównuj rzeczy nieporównywalnych.
Herakliusz
Herakliusz 27.12.2016, 18:14
Oczywiście! Solidarność przepełniona miłością bliźniego w ciszy i spokoju zapowiadała: "... a na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści". Innym hasłem bogoojczyźnianym było: "Hej, chłopie hej - komunistę lej".
Tomek
Tomek 21.12.2016, 07:55
Cieszcie sie ze jest Pis w przeciwnym wypadku w polsce była by już też masa uchodźców.Pani Kopacz mówiła ze jesteśmy gotowi na każdą ilość uchodźców.... (tak jej niemcy kazali mówić ) A co powiedziała Pani Szydło? możliwe jest przyjęcie tylko 100 ludzi. Zastanówcie się komu służy partia PO ? bo na pewno nie dobru polaków. No ale Pan Tusk dostaje za to ordery w niemczech...
Mir
Mir 21.12.2016, 01:41
precz z KODem !! po mordach bym nastrzelał !! Będzie u nas majdan 2 jak tego alimenciarza nie zamkną ! tego wlasnie chcecie ??!! WOJNY POLSKO - POLSKIEJ ?! świnią zależy tylko na korycie nie na was ludzie zrozumcie to ! Żeby było jasne nie jestem wyborcą PiSu tylko Kukiza
Herakliusz
Herakliusz 20.12.2016, 21:31
Takie to już uroki PiS-demokracji. Naważyli sobie tej chmielowej zupy - muszą ją pić aż do - miejmy nadzieję - rychłego zachłyśnięcia.
Janko Walski
Janko Walski 21.12.2016, 19:05
A co? Tak ci się spieszy do koryta?
Leśna live
Leśna live 20.12.2016, 20:54
PiS - to już koniec
Janko Walski