Doprowadził do zderzenia i uciekł z miejsca wypadku

  • 29.05.2022, 17:25 (aktualizacja 29.05.2022, 17:36)
  • red.
Doprowadził do zderzenia i uciekł z miejsca wypadku

Podziel się:

Oceń:

W niedzielne popołudnie w centrum Olszyny doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. Sprawca kolizji uciekł z miejsca zdarzenia. Poszkodowana w wypadku została przewieziona do szpitala.

Do zderzenia aut doszło parę minut po 16. na ul. Wolności w Olszynie na skrzyżowaniu głównej drogi prowadzącej przez centrum z wyjazdem z parkingu spod urzędu miasta.

W pewnym momencie w bok jadącego główną drogą Forda Fiesty wjechał kierowca wyjeżdżający z mostku pod urzędem miasta. Siła uderzenia skierowała Forda na krawężnik od którego się odbił i zatrzymał w poprzek drogi. Kierowca, który doprowadził do zderzenia nie zamierzał pomóc poszkodowanej w wypadku kobiecie i natychmiast odjechał.

Kierująca Fiestą to druhna Ochotniczej Straży Pożarnej w Olszynie, kobieta skarżyła się na dolegliwości w związku z tym przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego zdecydował o przewiezieniu jej do lubańskiego szpitala na szczegółowe badania.

Do czasu decyzji jak zakwalifikowane zostanie zdarzenie droga przez Olszynę pozostanie zamknięta. Na miejscu pracują: ZRM, policja, OSP Olszyna i JRG PSP Lubań.

red.

Zdjęcia (9)


Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Marko
Marko 01.06.2022, 18:03
Moze Ten co wczesniej dacowal......
Marko
Marko 01.06.2022, 18:00
Jeszcze nie wiadomo kto?
Cystyna
Cystyna 30.05.2022, 17:54
O szarym człowieku by już zapomnieli a tak się nakręcają ..
zuq
zuq 01.06.2022, 20:52
Twierdzisz, że gdyby jechała np. krawcowa, to nie byłoby tej wiadomości? Trochę pomyśl.
Cystyna
Cystyna 02.06.2022, 11:58
Oczywiście, że nie byłoby tej wiadomości. *** burza za każdym razem rodzi się przy osobach publicznych, a prości ludzie zawsze dostają po *** i są olewani.
Xyz
Xyz 30.05.2022, 17:28
Dobrze, że tylko taka przecierka była. Ciekawe jak zostało zakwalifikowane.
To ja miałem KOLIZJE a pół auta skasowane i do dnia dzisiejszego z tego nie wyszedłem ale znajomości robią swoje. Niestety taka Polska
zuq
zuq 01.06.2022, 20:56
Tak, godzinę po zdarzeniu już kwalifikacja. A co do znajomości, jest zdarzenie, to nieważne kto, słuzby tam jadą, pomyślałeś? Zdrowia zyczę.
123
123 30.05.2022, 10:55
Fiesta do kasacji ;D Większe uszkodzenia są przy kolizji z wróblem hehe
zulu
zulu 30.05.2022, 09:30
Gdyby ofiara nie była druhną to nie było by afery?
Mieszkaniec Olszyny
Mieszkaniec Olszyny 01.06.2022, 23:38
To, że jechała bez zapiętych pasów też ominęli. A ta cała druhna osób, które jej udzieliły pierwszej pomocy olała... no cóż jakoś mi jej nie żal.
zuq
zuq 02.06.2022, 08:58
Nie olała. Zadzwoniła do mnie we wtorek z podziękowaniem za pomoc. Jakbyś był w szoku po wypadku, też wszystko byś ogarnął?
Mieszkaniec Olszyny
Mieszkaniec Olszyny 02.06.2022, 19:15
Kogo nie olała to nie olała. Nie jesteś jedyny.
Jalen
Jalen 29.05.2022, 21:03
Tak się dzieje gdy nie widać policji, a to pod samym nosem.
zuq
zuq 01.06.2022, 20:54
Tak. Policja stoi na każdym skrzyżowaniu i pilnuje porządku. Pomyśl trochę.
hans
hans 30.05.2022, 14:00
Policja pilnuje skarbu w urzędzie.
.:..:.
.:..:. 29.05.2022, 20:37
Dorwijcie tego drania!
Facet
Facet 29.05.2022, 18:18
Pewnie miejscowe małoletnie ćpuny, albo ktoś wczorajszy...
DLB