Zderzenie w Zarębie, jednym z aut podróżowało czworo dzieci

  • 25.05.2022, 11:16 (aktualizacja 25.05.2022, 18:18)
  • red.
Zderzenie w Zarębie, jednym z aut podróżowało czworo dzieci eLuban.pl

Podziel się:

Oceń:

Do zderzenia Opla Zafiry z włączającym się do ruchu Audi doszło w poniedziałkowe popołudnie na drodze wojewódzkiej 357, która prowadzi przez Zarębę. Kolizja była o tyle groźna, że Oplem wraz z rodzicami podróżowało czworo dzieci.

Do zderzenia dwóch aut osobowych doszło parę minut przed 16. Kierowca Audi wyjeżdżał z parkingu pod sklepem i przecinał główną drogę, by wjechać w znajdującą się po drugiej stronie ulicę Osiedlową.

W tym czasie od strony Siekierczyna jechał Opel Zafira, którym podróżowało czworo dzieci z rodzicami. Jak wyjaśniali nam kierowca i pasażer Audi, Zafira jechała bardzo szybko, a jej kierowca hamując zjechał na przeciwny pas jezdni i uderzył w lewy tył Audi. Audi uderzone w bok wpadło jeszcze na płot znajdującej się obok posesji.

Zafirą podróżowała rodzina z dziećmi, jedno z nich po zderzeniu skarżyło się na bóle. Ostatecznie po przebadaniu dziecka przez przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję.

Na nic się zdały przekonywania, że Opel jechał za szybko i w dodatku zjechał na przeciwną stronę jezdni. Pracujący na miejscu partol policji zdecydował o winie kierowcy Audi i ukarał go mandatem karnym. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

red.

Zdjęcia (7)


Komentarze (34)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Janusz
Janusz 30.05.2022, 16:40
Kontynuując, kierowca audi miał zerowa prędkość ,w takim wypadku kto naraza życie dzieci? , równie dobrze coś innego mogło wyjechać/wyjsc na drogę
Janusz
Janusz 30.05.2022, 16:34
Posiadanie bombelka, daje w Polsce dostęp do wielu profitów, nawet do oskarżenia niewinnego człowieka, ten opel wyprzedził mnie kawałek wcześniej z pokładem wypełnionym uśmiechniętymi latoroślami.od kiedy posiadanie dzieci jest brane pod uwagę przy orzekaniu winnego wykroczenia drogowego ?
marcin
marcin 28.05.2022, 09:24
Ten kto widział nagranie z kamer marketu ten wie kto jest winny ja widziałem w przeciwienstwie do naszej pseudo milicji ktora zamiast zajac sie rzetelnie sprawa to jeden prawie spał na fotelu rozłorzonym a drogi młody i niewiedza latał i nic nie robił juz zostało złorzone odwołanie przez adwokata tak ze nie długo wszystkim szczenki opadna i przestancie pisac boooo dziecko dzieci kierowca audi winny a jak by kierowca audi jechał z dzieckiem co wtedy byscie pisali to kierowca opla nie dostosował predkosci wyniosło go z drogi i to on jest sprawca wypadku.
Maria
Maria 26.05.2022, 11:47
Ludzie! O czym mówisz. Dla dziecka jest jasne, że kierowca Audi się myli. Złamał zasady, niepewny, czy nie ma przeszkód. Byłem tam i widziałem wszystko na własne oczy. Jedno dziecko ucierpiało przez niego !!!!
Nadwro
Nadwro 26.05.2022, 19:57
Na całe szczęście na pawilonie jest dobrej jakości monitoring z którego widać że kierowca opla wypada z zakrętu na przeciwległy pas i uderza w audi które znajduje się na swoim pasie. Kiedy włączał się do ruchu droga była czysta. Niestety bardzo przykro ze rodzince nie przestrzegają przepisów i narażają życie swoich dzieci.
Maria
Maria 27.05.2022, 11:55
Kierowca Opla nie wskoczył na nadjeżdżający pas, ale chciał minut Audi, gdy wyskoczyło na jezdnię przed samochód do minut kolizji.
OP
OP 28.05.2022, 00:34
Jak można ominąć kogoś przeciwległym pasem ? Wystarczyło jechać prawidłowo prawym pasem i obyło by się bez kolizji. Gdyby jechało z naprzeciwka inne auto sytuacja wyglądała by znacznie tragiczniej. Audi było już poza drogą utwardzoną. Proszę się nie spieszyć z odbiorem polisy ubezpieczeniowej.
Pozdrawiam
Baca
Baca 25.05.2022, 22:35
Zamknąć wjazd do Zaręby! Tylko pieszo :)
Xxx
Xxx 25.05.2022, 20:59
Teraz huuura na kierowcę audi trzeba zgnebic ale jak opel z czworgiem dzieci zapiepsza to jest ok!
Kierownik marketu
Kierownik marketu 25.05.2022, 18:41
Nie rozumiem tego zdarzenia .
Skoro kierowca audi twierdzi ,że opel jechał z dużą prędkością a może nawet podwójną to czemu jest kierowca audi winny ?Skoro wyjeżdżał z pod sklepu i nie było z dwóch stron żadnego samochodu zaczął powoli wyjeżdżac na drogę i skoro jakiś *** jechał środkiem bo nie wyrobił zakrętu i przywalił w bok to wina jest ewidentna opla
W pierwszej kolejności policja powinna sprawdzić nagranie z monitoringu który znajduje się koło sklepu a nie winić nie winnego człowieka
Co za szuje
Henio
Henio 26.05.2022, 08:56
Ty kierownik a znasz się na przepisach ruchu drogowego. Nikt nie udowodni z jaka prędkością jechał. To kierowca Audi jest włączającym się do ruchu i ma obowiązek ustąpić każdemu kto jest na drodze głównej. I nie ma tłumaczenia bo on jechał szybko to przy każdej stłuczce czy wypadku wyjeżdzający by się tak tłumaczył. Przepis jest prosty
Mieszkanka Zaręby
Mieszkanka Zaręby 25.05.2022, 17:29
Wyjazd ze sklepu/paczkomatu jest tragiczny,od strony Siekierczyna nic nie widać... A po drugiej stronie nie jest ulica Osiedlowa ;/... A to że przez Zarębe leci każdy ile farbyka dała to tylko przykład tego że nie stoją panowie z policji i nie łapią jak leci,aż strach iść chodnikiem przy głównej drodze z dziećmi....
Leokadia
Leokadia 25.05.2022, 15:58
Ten się włączał do ruchu, może zbyt szybko - a ten - też audi - DLB ..AJ na światłach obwodnicy (25.05.2022 godz. 14.07) trzepał popiołem z papierosa jakby w samochodzie nie było popielniczki. Popędził i skręcił w Kopernika. Nagrany na kamerkę.
No ale jak się ma audice - to może i można....!
Mieszkanka
Mieszkanka 25.05.2022, 15:43
Co za głupoty piszecie! Ulica osiedlowa jest kompletnie w innym miejscu!
Dana
Dana 25.05.2022, 15:27
Wyjazd z pawilonu jest tragiczny.Wszystko przez krzaki, które nie są systematycznie wycinane.
Maria
Maria 25.05.2022, 12:49
Proszę nie kłam! W samochodzie jechało czworo dzieci, jedno miało zaledwie 8 miesięcy. Czy mówisz, że kierowca jest szalony, ryzykując życie dzieci ??? A pan w audi wyskoczył przed nasz samochód.
Kierowca
Kierowca 25.05.2022, 18:43
Nie prawda jest sprawdzone nagranie z monitoringu i ewidentnie opel zjechał na nie swój pas
Grzesiek_T
Grzesiek_T 25.05.2022, 16:04
Maryja! Przepraszam! Miała być audica a nie opelek.
Jerzy
Jerzy 25.05.2022, 12:43
Dla wyjaśnienia do pisanych komentarzy ten kierowca jeździ przepisowo bo nie jednokrotnie jeździłem. A druga sprawa wiózł małe dzieci. Przypominam że w tym miejscu jest kamera koło sklepu . A pan z Audi centralne na czołówke
Op
Op 28.05.2022, 01:11
Opel centralnie na czołówkę zjechał to fakt.
Jerzy
Jerzy 25.05.2022, 12:39
Druga sprawa czemu są udostępnione zdjęcia dzieci.
Krzysiek
Krzysiek 25.05.2022, 22:49
A co w tym gorszącego?
Felek
Felek 25.05.2022, 19:29
A dlaczego maja nie być?
Myśleć trzeba!
Myśleć trzeba! 25.05.2022, 12:26
A czy jest jakiś chociaż jeden tydzień w roku, żeby w Zarębie nie było zdarzenia drogowego? Ludzie, to jest teren zabudowany!!!!!! Wiecie co to znaczy???!!! Za takie jeżdzenie w terenie zabudowanym powinniście mieć zabierane prawko i jeszcze raz na kurs- doszkolić się!!!
Maria
Maria 25.05.2022, 13:59
Mój mąż nie miał wypadku od 15 lat. A z tego co wiem pan w audi często powoduje wypadki.
Bolek
Bolek 25.05.2022, 16:01
Ten kretino-roado jeszcze nigdy nie jechał w Zarębie i Siekierczynie zgodnie z przepisami. No w końcu ma audi - a to trzeba pokazać innym.
nadwro
nadwro 25.05.2022, 15:32
Akurat Pan z audi nigdy nie spowodował wypadku skąd wzięła Pani takie informacje???
Maria
Maria 25.05.2022, 19:03
ten dżentelmen jest bardzo sławny. wiele osób mówiło o jego przejażdżce
Xyz
Xyz 28.05.2022, 01:24
Jeżeli wymyśla Pani nonsensy na temat tej kolizji to nie ma co się dziwić. Nie ma co wybraniać się dziećmi. Modlić się do Boga o to ze nikt nie ucierpiał.
Grzesiek_T
Grzesiek_T 25.05.2022, 12:22
Ten opelek też znany z szybkich rajdów n tylko po Zarębie i Siekierkowie - trafiła kosa na kamyczek ...
wiochal
wiochal 25.05.2022, 14:56
Może niech dadzą ci legalizację na oczy i będziesz pracował jako radar w policji. Jak można stwierdzić prędkość wzrokiem?
Maria
Maria 25.05.2022, 12:51
Proszę nie kłam! W samochodzie jechało czworo dzieci, jedno miało zaledwie 8 miesięcy. Czy mówisz, że kierowca jest szalony, ryzykując życie dzieci ??? A pan w audi wyskoczył przed nasz samochód.
Ya
Ya 25.05.2022, 12:00
Wyjazd z paczkomatu jest tragiczny. Od strony siekierczyna nic nie widać. No i ludzie pędzą
aaa
aaa 25.05.2022, 11:37
Czy policja może od czasu do czasu ruszyć d... i stanąć w Zarębie?? Zobaczy co się dzieje z tirami na Lipowej gdzie jest ograniczenie do 30 i zero chodnika dla pieszych.
Tydzień w tydzień w Zarębie wypadki.

Pozostałe