Siekierczyn. Policjanci odzyskali ukradziony w Niemczech motocykl

  • 24.05.2022, 09:09 (aktualizacja 24.05.2022, 09:44)
  • Źródło: KPP Lubań
Siekierczyn. Policjanci odzyskali ukradziony w Niemczech motocykl KPP Lubań

Podziel się:

Oceń:

Lubańscy policjanci odzyskali ukradziony na terenie Niemiec motocykl o wartości 20 tys. zł. Jednoślad znaleziono w trakcie przeszukania pomieszczeń zajmowanych przez mieszkańca gminy Siekierczyn. Obecnie śledczy wyjaśniają w jakich okolicznościach wszedł on w posiadanie kradzionego motocykla.

Intensywne działania policjantów z wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu przyniosły pozytywny efekt. W pomieszczeniach gospodarczych budynku znajdującego się w gminie Siekierczyn mundurowi ujawnili ukradziony na terenie Niemiec motocykl. 

Motocykl posiadał zatarty i zamalowany numer vin. Podczas dalszych czynności wyszło również na jaw, że zamontowane na nim tablice rejestracyjne przypisane są do ciągnika marki Ursus. Choć pojazd nosi widoczne ślady ingerencji, policjantom udało się ustalić właściciela. - informuje asp.szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń, KPP Lubań.

Podejrzewany w sprawie mężczyzna został przesłuchany i po czynnościach zwolniony. Motocykl został odholowany na parking policyjny i zabezpieczony do dalszych czynności. Teraz śledczy ustalają okoliczności kradzieży.

Źródło: KPP Lubań

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kuba
Kuba 31.05.2022, 21:49
z*** genetyczny Pałacyku zlodziej daje po nosie muzg pozabierany a na smietniku szuka łachmanów Zarębiański menel obrabia działki motocykl terz był skrafziony powinien siedzieć a policja nic z tym nierobi a nadodatek buja sie autem o dwóch innych rejestracjach z przodu inna z tyłu inna władzo co z wami tak można auto ewidentnie lewe
Iza
Iza 26.05.2022, 12:24
powinni gi zatrzymac znany naZarębie zlodziej niejedno zwinąl może dostanie znależne od policji i medal żenada
Kawa
Kawa 25.05.2022, 12:12
Motorek czesto widywany na rudzicy

Pozostałe