Kolejne plantacje zlikwidowane

  • 28.09.2021, 09:03 (aktualizacja 28.09.2021, 09:11)
  • red.
Kolejne plantacje zlikwidowane KPP Lwówek Śląski

Podziel się:

Oceń:

Lwóweccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn trudniących się uprawą, wytwarzaniem oraz dystrybucją narkotyków. Funkcjonariusze zlikwidowali dwie plantacje i zabezpieczyli 15 krzewów konopi indyjskich.

To kolejna skuteczna akcja lwóweckich kryminalnych. W wyniku podjętych działań, w miniony piątek, policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu lwóweckiego podejrzanych o popełnienie przestępstw z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Policjanci zlikwidowali dwie plantacje konopi indyjskich i zabezpieczyli łącznie 15 krzewów tych roślin oraz susz marihuany, z którego można uzyskać 170 porcji handlowych narkotyku. Ponadto jeden z mężczyzn ponad 80 razy udzielił środka odurzającego innym osobom.

Zatrzymani mężczyźni usłyszeli zarzuty uprawy i posiadania narkotyków. Przyznali się do popełnionych przestępstw, które zagrożone są karą nawet do 8 lat pozbawienia wolności. - informuje sierż. Olga Łukaszewicz, rzecznik KPP Lwówek Śl.

red.

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

666
666 28.09.2021, 22:03
Dzizas hrajst !
Szymon
Szymon 28.09.2021, 12:26
Likwidują plantacje i zamykają sklepy. Ks. Marek Niewiadomski - do niedawna proboszcz parafii pw. Najświętszego Serca pana Jezusa w Herbach (wieś pod Jasną Górą położona w powiecie lublinieckim w województwie śląskim) przez rok wespół z przyjaciółką (Magdaleną Kloze) prowadził sklep monopolowy mając istotny wkład w "rozpijanie owczarni".
Biskup diecezjalny już podjął decyzję - księdza zabrał w parafii a sklep zamknięto.
Tylko w czym problem?
Przecież Jezus zwany Chrystusem w Kanie galilejskiej tylko po to aby niedopici opoje mogli dalej chlać na jego weselu zamienił wodę w wino - tylko dlatego, że jeszcze wówczas nie znano procesu destylacji czyli produkcji bimbru.
===========
https://www.fakt.pl/wydarzenia…

Pozostałe