Zatrzymany za uprawę konopi indyjskich

  • 04.08.2021, 10:40 (aktualizacja 04.08.2021, 12:06)
  • red.
Zatrzymany za uprawę konopi indyjskich

Podziel się:

Oceń:

Mundurowi z Wydziału Kryminalnego lubańskiej komendy już od pewnego czasu prowadzili rozpoznanie i gromadzili dowody świadczące o przestępczym procederze, którym trudnił się mieszkaniec powiatu lubańskiego. Zatrzymano 47-latka, który uprawiał konopie indyjskie we własnym ogródku.

Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna w miejscu zamieszkania posiada narkotyki.  47-letni mieszkaniec powiatu lubańskiego uprawiał pięć krzaków konopi w tunelu foliowym na zajmowanej przez siebie posesji. Z kolei w zajmowanym budynku urządził suszarnię w starej szafie.

 Podczas przeszukania posesji, którą użytkował 47- latek w tunelu foliowym policjanci ujawnili 4 około 2-metrowe krzaki konopi indyjskich. Funkcjonariusze oszacowali, że z zabezpieczonych roślin podejrzany mógł uzyskać około 1200 porcji narkotyku. - czytamy w policyjnym komunikacie.

Zatrzymany przewieziony został do lubańskiej komendy, gdzie już usłyszał zarzuty.  Prokurator zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji. 47-latkowi m.in. za uprawianie i posiadanie narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

red.

Zdjęcia (4)


Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gg
Gg 09.08.2021, 09:15
1200 porcji narkotyku to chyba jakby liscie wysuszył hahha
Zetgier
Zetgier 09.08.2021, 01:48
Szkoda normalnego człowieka. Za ten biały syf co kraj przejmuje byście się wzięli.
prokucer
prokucer 08.08.2021, 21:11
Od razu czuje sie nezpieczniejszy takimi sukcesami to mozna sie chwalic . Oby dzielni funkcjonariusze dosatali jakies medale lub premie . Zeby mieli za co sami kreseczke wciagnac i dalej przymykac oko na prawdziwych kryminalistow.
Ziutek
Ziutek 05.08.2021, 20:46
Brawo. Złapali poważnego przestępcę. Weźcie się za kościelnych pedofili a nie pieprzycie takie bzdury
xardas
xardas 05.08.2021, 11:36
ale oni są posrani gdzie oni tu widzą Konopie indyjską . zwłaszcza że jeszcze nie wykształciła topów . to wygląda jak przemysłówka . chyba że pierwszy raz hodował i coś nie wyszło
Zetgier
Zetgier 09.08.2021, 01:49
Zazwyczaj zdjęcia są z archiwum, ale i tak szkoda chłopa.... No i kwiatków :/
Cezary Cezary
Cezary Cezary 05.08.2021, 09:31
Będzie budyń na komendzie, bo na "narkotyki" to się nie nadaje ;)
Twój  Stary
Twój Stary 04.08.2021, 21:28
Przecież tam ani jednego topa nie ma... To z czego te porcje z liści 😂😂😂 do policji już zatrudniają osoby które nie wiedza jak wygląda dobry topik 😂😂 ja***e Lubańska policja ...
norbi
norbi 04.08.2021, 17:21
lubańska policja łapie płotki a tych wiekszych się boją
Loko
Loko 04.08.2021, 17:09
CIA Lubań. Kryminalni w akcji. Kolejna spektakularna akcja, a wchodzili sami czy byli z nimi CBŚ i kominiarze ? Snajperzy na dachach, obserwacja w krzakach z kamuflażem, zdjęcia z satelity, podsłuchy, łączność radiowa itd. Kiedy będzie wręczanie medali i awanse za akcje ?
🤣🤣🤣
🤣🤣🤣 04.08.2021, 16:24
Ach ci ,,kryminalni z lubańskiego wydziału,, dobrze że mają się na kim podpierać....😅
Bob
Bob 04.08.2021, 12:19
Facet atakuje maczetą innych ludzi na drodze, jest recydywistą i grozi mu za to 5lat, a za 4 krzaki do 10lat, kto tworzy to prawo?
Igor ®
Igor ® 04.08.2021, 13:10
"Zero" i jego pomocnik "Kaleka".
dfs
dfs 04.08.2021, 21:36
aktualne prawo stworzył kłamca tusk
ChybaZdrowy