Aneta Usyk, kandydatka na Wójta Gminy Lubań zaprasza na spotkania

  • 16.06.2021, 14:35 (aktualizacja 21.06.2021, 14:00)
  • KWW Przyjazna Gospodarna Gmina
Aneta Usyk, kandydatka na Wójta Gminy Lubań zaprasza na spotkania KWW Przyjazna Gospodarna Gmina

Podziel się:

Oceń:

Interesuje Was czy zabraknie nam wody w naszych wodociągach? Czy jest szansa na kanalizację? A może chcielibyście się dowiedzieć jak wygrałam z gminą i otrzymałam odszkodowanie? Na te i wiele innych pytań odpowiem podczas zaplanowanych spotkań w poszczególnych miejscowościach.

Już 27 czerwca podejmiecie Państwo ostateczną decyzję o wyborze Wójta Gminy Lubań. Przed ostateczną decyzją chciałabym się z Wami spotkać i przedstawić swój program na rozwój gminy, poglądy, spostrzeżenia.

Serdecznie zapraszam Was wszystkich na spotkania, zgodnie z poniższym harmonogramem:

  • 18.06 (piątek) godz. 19.00– wiata przy boisku LZS w Radostowie;
  • 19.06 (sobota) godz. 16.00 – przy blokach w Pisarzowicach
  • godz. 18.00 – wiata przy świetlicy w Pisarzowicach;
  • 20.06 (niedziela) godz. 17.00 – wiata przy boisku LZS Kościelnik (zapraszam mieszkańców Kościelnika, Jałowca i Kościelników Dolnych ),
  • 20.06 (niedziela) godz. 19.00 – park przy placu zabaw w Uniegoszczy ul. 1-go Maja,
  • 21.06. (poniedziałek) godz. 18.00 – wiata w Nawojowie Łużyckim;
  • 22.06 (wtorek) godz. 18.00 – wiata w Nawojowie Śląskim;
  • 23.06 (środa) godz. 18.00 – plac rekreacyjny przy scenie w Henrykowie Lubańskim;
  • 24.06 (czwartek) godz. 18.00 – wiata w Mściszowie;
  • 25.06 (piątek) godz. 18.00 – plac przy świetlicy w Radogoszczy.

Odwiedzę Was w Waszych miejscowościach. Mam nadzieję, że znajdziecie chwilę czasu i chęci na wysłuchanie mnie i wymianę zdań. Bezpośredniego kontaktu nie zastąpią posty, transmisje, nagrane filmiki. Wójt ma być blisko ludzi.

Do zobaczenia wkrótce.

Kandydatka na Wójta Gminy Lubań

Aneta Usyk

KWW Przyjazna Gospodarna Gmina

Komentarze (74)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

boguś
boguś 24.06.2021, 12:21
Anetka zła kobieta jest.
Weźcie inną. Jak już.
Cukierek z baszty
Cukierek z baszty 20.06.2021, 16:45
Hrerecuń co a no nic po za gadaniem że obecni be ale jak ja to będzie Las Vegas trochę pokory
Kościelniki
Kościelniki 20.06.2021, 10:21
Nie tylko nie ona
😂😂😂
😂😂😂 20.06.2021, 09:59
Przegraną Auuu to by była jej kompromitacja.
A wszystko w tym kierunku idzie 😂😂😁😁
Wyborca
Wyborca 19.06.2021, 17:25
Nie ośmieszaj sie takiej na wójta nam nie trzeba startuj na soltysa radostawia i tam sobie siedz
v
v 21.06.2021, 20:12
A popierana przez ciebie kandydatka nawet na sołtysa się nie nadaje
Pimpus
Pimpus 19.06.2021, 14:56
Aneta jest miła i kompetentna głosujecie na kogo chcecie ale nie obrażajcie nikogo.Pani córka wójta też jest miła .Może obie niech się połączą i zrobią coś dobrego dla gminy ☺️
Zbigniew
Zbigniew 19.06.2021, 13:52
Nie wygrasz nie ludz się
.
. 19.06.2021, 12:24
Ale fotoschop
Gmina leśna
Gmina leśna 19.06.2021, 10:44
Zabierzcie ją z leśnej Gmis
Radostów
Radostów 19.06.2021, 10:38
Kobieto daj sobie spokój wstydu oszczędź
Sołtys
Sołtys 19.06.2021, 06:27
Aneta Aneta wygrasz kim jest twoja rywalka to dramat w 100 odsłonach
Leśnianin
Leśnianin 20.06.2021, 16:09
Może odejdzie wówczas z Leśnej, gdzie i tak nic nie robi i nic nie wniosła tak jak nowy burmistrz.
Mieszkaniec1
Mieszkaniec1 18.06.2021, 15:35
To może pokażcie ,jak naprawdę wyglada M. Dabrowicka (jest taka urodziwa,ha,ha,ha).Naprawdę wybieram doświadczenie i kompetencje a nie przymilny uśmiech(fałszywy , jak ojca) kandydującej tylko dlatego ,ze jest córka byłego wójta.Szkoda ,ze ludzie zupełnie nie interesują się gminą,bo na wybory powinno pójść 60 procent uprawnionych do głosowania.Zycze,zeby pani Aneta przekonała ludzi do swoich pomysłów.
Jakiś
Jakiś 19.06.2021, 05:09
Mieszkaniec1 a co mnie i wszystkich obchodzi kogo wybierasz, to twoja sprawa. Robisz zwykłe plotki. Anetka jeszcze wam pokaże, co pod skórą chowa. Gdzie się nie pojawi tam wszystkich skłóci, taka najmądrzejsza, tak najładniejsza, istny cud
Wyborca
Wyborca 18.06.2021, 23:00
Lataj lataj teraz po wioskach bo myślałaś ze koryto twoje jest
123
123 19.06.2021, 14:39
Zatem uważaj, bo się udlawisz przy tym korycie.
frędzelek
frędzelek 18.06.2021, 12:16
Ta pani ze zdjęć to Aneta Usyk? Chyba 15 lat temu hahaha. Grafik sie postaral... zreszta, kto by tam chcial sie z nia spotykac. Widac ile osob przychodzi na te spotkania
Janusz
Janusz 19.06.2021, 12:21
15 lat temu gorzej wyglądała nic z kobiecości oprócz widocznych na stałe kobiecych atrybutów. Teraz widać, że dba o siebie. No ale Charakter jest najważniejszy tego już nie zmieni.
Wyborca
Wyborca 18.06.2021, 07:05
Pani chce sie spotkać w pisarzowicach wstyd . Chwalicie sie ci zrobiliście a grube miliny na drogi przebimbaliscie kłótniami i pazernością . Zapraszamy taczki czekają
V
V 18.06.2021, 09:21
Uważaj żebyś sam na tych taczkach nie został wywieziony z Pisarzowic.
Mieszkaniec123
Mieszkaniec123 17.06.2021, 19:59
Dajmy szansę komuś nowemu.A najlepszy argument to że doświadczona.W czym?W Warszawie ma pełno doświadczonych.Te same twarze w TV od komuny.Tylko poglądy zmieniają!Oni są i doświadczeni i grubo zarobieni!Nowa osoba i tyle.Nie sprawdzi się to zmieniamy i tyle.Walczy w każdy sposób.Każdy by walczył o łatwe gwarantowane pieniążki na lata.
123
123 18.06.2021, 08:52
O pieniądze walczył tatuś, misja została z boku. Krętactwa, pazerność, manipulacje były górą.
Wyborca
Wyborca 18.06.2021, 07:06
Ktoś nowy widzę ma lepsze pomysły u już działa spotkania rozmowy a tu mielenie językiem
...
... 18.06.2021, 05:30
Trzeba było głosować na Pana Cichonia. To była świeżość dla gminy. A mając do wyboru dziewczynkę z warzywniaka i doświadczoną urzędniczkę samorządową to wybór pozostaje jeden. Moim skromnym zdaniem powinno się postawić na doświadczenie. Popieram Panią Anetę.
O.N.A.
O.N.A. 17.06.2021, 18:15
Niektóre tutaj zarzuty są poronione. Jakie znaczenie ma wygląd? Nie wybieracie Miss Gminy Lubań, tylko konkretną osobę na stanowisko Wójta. Zdjęcie bee? Większość kobiet lubi "podrasować" zdjęcie, po to by na nim ładnie wyglądać. Instagram, Facebook pełny jest takich zdjęć. Zdjęcie nie jest powodem do odrzucenia kandydata, bo głupotą byłoby wybieranie wg urody.
Przy wyborze Wójta powinno się zwracać uwagę, co ta osoba potrafi, jakie ma doświadczenie, jaką ma wiedzę, co może dać swoim wyborcom.
Do wyboru macie dwie Panie: jedna jest wieloletnim samorządowcem, jeżeli wygra, następnego dnia wchodzi do gabinetu Wójta i wie co ma robić, jak pracować. Drugi wybór - córka Wójta. Też wejdzie do gabinetu Wójta, ale będzie to osoba, która będzie potrzebowała dużo czasu aby nauczyć się zarządzać Gminą, poznać specyfikę pracy w Urzędzie. Ile będzie potrzebowała lat na naukę? 2-3 lata?
Radostow
Radostow 18.06.2021, 00:14
A skąd ty akurat wiesz co będzie jesli wygra pani M .skad odrazu, że nie będzie wiedziala co robic , moim zdaniem jest bardziej ogarniętą Kobieta. A pani A pokazala jak sie rzadzi juz kiedys ,chyba jej tam nie bardzo chca.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 18.06.2021, 07:08
Zgadzam sie działa i do przodu . Gminie potrzeba przedsiębiorcy nie kolejnego urzędnika
123
123 18.06.2021, 10:50
Gmina potrzebuje osob, z doświadczeniem i wiedzą bez firmy i popleczników z OHP
Ania
Ania 20.06.2021, 20:58
brawo
😁
😁 17.06.2021, 20:45
Im bardziej sztuczny wygląd tym bardziej sztuczny może być kandydat.

Jak kupujesz auto ładne lśniące i pokryte tapetą w postaci szpachli. W rzeczywistości to sieczkarnia co się sypie.
 Dolniak z Radostowa
Dolniak z Radostowa 17.06.2021, 16:11
Przypominam że za poprzedniego wójta otrzymaliśmy szatnię ,rozpoczęła się budowa sali gimnastycznej , a przede wszystkim nigdy nie przeszedł bez ukłonu obok mieszkańca. Czego nawet słowa dzień dobry nie można było usłyszeć od pani Anety.U Dlatego wszystkie ręce na pokład i po zwycięstwo.
Radostow
Radostow 18.06.2021, 00:17
O wlasnie nie pamietam zeby kiedykolwiek powiedziala mi dzien dobry choc slyszala ale nigdy nie odpowiedziala. A druga Kandydatka jest przesympatyczna osoba , nigdy nie przejdzie obok bez usmiechu i dobrego slowa. Takiego czlowieka sie ceni.
Załamany
Załamany 18.06.2021, 21:15
Taka sympatuczna że ostatnio prawie mnie zywyzywała w sklepie w Mściszowie. Pani Gosiu trochę pokory i życzliwości bo 2 sklepy to nie sukces żeby wyżej *** niż *** mieć. Piszę w taki sposób bo może w koncu dojdzie to do Pani, skoro ma Pani taki sposób bycia. Wszedłem kulturalnie się przywitałem a tu takie cos
MiesKaniec
MiesKaniec 18.06.2021, 07:09
Brawo dla pana tylko pani hercun
123
123 17.06.2021, 18:13
W taki sposób próbuje odwrócić uwagę od swojej pustej mądrości.
JÓZEK
JÓZEK 17.06.2021, 20:42
W TAKI SPOSÓB JAK KORYTO DŁUGIE I ZAPEŁNIONE
Xxx
Xxx 17.06.2021, 17:55
Jak długo bedziesz wymyślać te oszczerstwa. Budowę sali gimnastycznej w Radostowie wymusiła rozsądna grupa radnych, tatuś wszelkimi sposobami próbował ominąć Budowę, a dziecią za miast sali proponował tandetny namiot i przy okazji chciał zniszczyć istniejące boisko co jest w materiałach. Przypomnijmy jak ochydnie wykręcał się od budowy szatni w Kościelniku, każdy pamieta te fakty, za to chętnie budował kolejną w sąsiedniej wiosce, która posiadała szatnię. W Radostowie szatnia została wybudowana dzięki pani Anecie i radnym, ponieważ były makabryczne warunki w rozpadajacych się kontenerach, a drużyna wchodziła do A klasy i był to wymóg oczywiście sukces chciał przypisać sobie jak w każdym podobnym przypadku. Skończ z tymi tanimi i ochydnymi oszczerstwami.
Rrrrrrrr
Rrrrrrrr 18.06.2021, 00:18
Widac ze grupa radnych pieniadze biorac za nic . Tak wlasnie dizala grupa radnych.
Ja
Ja 17.06.2021, 17:08
Co Ty człowieku za bzdury pleciesz. Gdyby nie Aneta mielibyście wielkie g.... a nie szatnię. Gdyby nie grupa Radnych na pewno trwała by budowa sali gimnastycznej. Koncepcja wójta nie przewidywała takiej inwestycji. Forsował ją wszelkimi możliwymi sposobami. W końcu wykorzystał ustawę covidową i wydał przepraszam zmarnował 5000 zł na tą swoją koncepcję, która trafiła do kosza a która nie przewidywała budowy sali tylko rozbudowę szkoły. Następnym razem przeanalizuj uczciwie fakty a nie wprowadzaj ludzi w błąd.
Zainteresowany
Zainteresowany 17.06.2021, 19:31
Św pamięci wójt był wspaniałym człowiekiem wygrał 3 razy kadencjie pozostawił wiele inwestycji po sobie miły sympatyczny pomocny i pracowity . Nie to co ta pani wredna mciwa aż zdjęcie musiał przerobić żeby ,, trochę „ wdzięku wydobyć
Seba
Seba 17.06.2021, 16:46
P o zwycięstwo Pani Anety, ponieważ wszyscy mieszkańcy Radostowa doskonale wiedzą, że zarówno szatnia jak i sala gimnastyczna i rozbudowa szkoły to była inicjatywa Pani Anety .
józek
józek 18.06.2021, 17:20
koryto SEBA na cały Rdostów a ty nic z tego nie uckniesz
Jędrek.
Jędrek. 17.06.2021, 16:07
Byłem tylko dwa razy jako" gość spoza gminy" na spotkaniach z śp wójtem ,gdzie po jego prawej stronie zawsze siedziała pani Aneta.
Ma zadane pytania ogólnie odpowiadał wójt.
Do wyjaśnienia szczegółów zawsze wywoływał panią Anetę.
To według mnie o czymś świadczyło.
O reszcie relacji się nie wypowiadam,bo nie znam z autopsji.
Mieszkańcom gminy życzę trafionego wyboru.
Hanka
Hanka 17.06.2021, 11:51
Zawsze blisko ludzi! Ale tylko swoich!
MiesKaniec
MiesKaniec 17.06.2021, 19:32
Oj koryta już pobudowane tylko nic z tego nie wyjdzie
hahans
hahans 17.06.2021, 13:59
To tak jak w Olszynie.
😉
😉 17.06.2021, 09:39
A ja poproszę o zdjęcie bez Photoshop naturalne
Bo jak tak ma wyglądać ten program jak zdjęcie to ja dziękuję za taką naturalność 😉
Kocham.piszę@fotoszop.art
Kocham.piszę@fotoszop.art 17.06.2021, 11:55
Pogódź się trollu z TYM faktem! Pani Anetka tak wygląda naturalnie!!!
Wyborca
Wyborca 18.06.2021, 07:34
A to sie uśmiałem
Radostow