OSS SG w Lubaniu. Nowe pojazdy do przewozu przewodników z psami

  • 11.06.2021, 13:09 (aktualizacja 11.06.2021, 14:19)
  • Anna Chmura - OSS SG w Lubaniu
OSS SG w Lubaniu. Nowe pojazdy do przewozu przewodników z psami OSS SG w Lubaniu

Podziel się:

Oceń:

Samochody zostały wyposażone w klatki umożliwiające przewożenie sześciu psów oraz specjalny składany trap ułatwiający ich wprowadzanie. Zakup zrealizowano w ramach projektu "Wzmocnienie ochrony granic UE poprzez rozwój kynologicznej działalności szkoleniowej, rozbudowę, przebudowę i doposażenie infrastrukturalne OSS SG w Lubaniu", współfinansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014 – 2021.

Dwa dostarczone w tym tygodniu pojazdy zostały wyposażone w klatki umożliwiające przewożenie sześciu psów oraz specjalny składany trap ułatwiający ich wprowadzanie.  
Przedział dla psów jest ogrzewany i klimatyzowany oraz dodatkowo posiada wymuszoną wentylację, zamontowano w nim także pojemnik na wodę. W przedziale osobowym znajduje się sześć miejsc siedzących oraz zabudowana szafka do przewożenia sprzętu tresurowego. Samochody posiadają napęd na cztery koła i dodatkowo zostały wyposażone w wyciągarki.

Pojazdy będą wykorzystywane do realizacji serii kursów doskonalących dla instruktorów-selekcjonerów, z których pierwszy rozpocznie się już w lipcu.

Anna Chmura - OSS SG w Lubaniu

Zdjęcia (3)

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Aneta
Aneta 16.06.2021, 08:43
Po co ten ośrodek jest jak są trzy w straży rozwiązać i ludzi dać na placówki i braków kadrowych nie będzie
Wop
Wop 11.06.2021, 17:21
Po co te auta to są jaja gdzie kasa za covid druga sprawa to na sprzęt kasę wydają a części i eksploatacja bardzo droga ale co tam .dla funkcjonariuszy na pracujących na dole nie ma tylko naczelnicy komendacji co tydzień po 2 tys dodatku nagrody to są jaja brak chętnych do pracy oraz nie szanowanie tych co już pracują i braków kadrowych pełno ciekawe czemu komendacji to cwaniaki i ludzie pazerni na kasę l
HADES
HADES 11.06.2021, 14:43
Super syper super.
Mnie dziwi jedno. SG ma taki tabor pojazdów, wszystko nowe, górna półka, a policja też z MSWIA jeżdżą dziadostwem, że przykro patrzeć. Gdzie my żyjemy? Jednym się napycha kichę, a drugiemu z gardła wyjmuje.
😁
😁 12.06.2021, 05:33
Też przykro patrzeć jak SG ujawnia sprawę którą powinna już dawno ujawnić policja 😉
Przykre jest tylko to że mają fachowy ośrodek pod nosem a psów w kpp jak na lekarstwo a nieraz psi nos udowodnił że potrafi znaleźć dużo więcej prochów.
Pies
Pies 12.06.2021, 10:23
Braki kadrowe za tą. Kasę nikt nie chce już służyć bez podwyżek ludzi nie przybędzie

Pozostałe