czwartek, 28 marca 2024 16:56

Chrobry okazał się za mocny

Drugi mecz w I lidze wojewódzkiej mają za sobą trampkarze Łużyc Lubań. Rywalem zespołu trenera Krzysztofa Gajewskiego był Chrobry Głogów.

Autor: Łużyce Lubań

Lubanianie dobrze weszli w mecz i po bramce Emila Klechy wygrywali 1:0. Goście jeszcze przed przerwą nie tylko odrobili straty, ale także wyszli na prowadzenie. Na listę strzelców wpisali się Dominik Piotrowski i Kacper Hajłasz. Po przerwie goście nie tylko utrzymali prowadzenie, ale też dołożyli kolejne bramki. Na 3:1 podwyższył Szymon Rauhut, a 20 minut przed końcem rezultat ustalił Piotrowski.

W kolejnym meczu Łużyce zmierzą się we Wrocławiu z Olympic Junior, który z kompletem sześciu punktów prowadzi w tabeli. Mecz 28 marca o 10.30.

Łużyce Lubań - Chrobry Głogów 1:4 (1:2)

Bramki: 1:0 Klecha (10), 1:1 Piotrowski (20), 1:2 Hajłasz (43), 1:3 Rauhut (55), 1:4 Piotrowski (70).

Łużyce: Suski, Pietrykowski, Klecha, Bzdęga, Lamparski, Korpysa, Rybski, Gajewski, Wojtusik, Pawlak, Juszczyk oraz Tomkiewicz, Matusewicz, Jezierski, Gola, Boroszko, Łuńczuk, Mańkowski.