Łużyce nie zagrają z Karkonoszami

  • 21.01.2021, 09:40 (aktualizacja 21.01.2021, 10:23)
  • red.
Łużyce nie zagrają z Karkonoszami eLubań.pl

Podziel się:

Oceń:

Łużyce Lubań wiosną będą chciały włączyć się do walki o czołowe miejsca w klasie okręgowej. Aby dobrze przygotować się do rundy rewanżowej trener Jarosław Wichowski zaplanował kilka spotkań towarzyskich.

W pierwszym sparingu lubanianie mieli w planach podejmować juniorów starszych Karkonoszy Jelenia Góra. Spotkanie zaplanowano na 30 stycznia. Z powodu pandemii nie dojdzie on jednak do skutku.

- Szkoda bo byłby to bardzo pożyteczny sparing. Niestety ze względu na obostrzenia treningi możemy rozpocząć dopiero od 1 lutego. Do tego czasu zawodnicy będą trenowali indywidualnie. Przygotowałem dla chłopaków rozpiski biegowe - informuje trener Jarosław Wichowski.

W pierwszym sparingu, o ile obostrzenia nie zostaną przedłużone, Łużyce na sztucznym boisku zagrają z Włókniarzem Leśna. Mecz odbędzie się 6 lutego. Kolejni rywale Łużyc: Leśnik Osiecznica (13 lutego), Piast Iłowa (20 lutego), Apis Jędrzychowice (27 lutego) oraz Piast Zawidów (6 marca).

red.

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Proszę wyjaśnić??!
Proszę wyjaśnić??! 05.02.2021, 14:31
Szkoda, że nie ma i informacji szanowny redaktorze, że Łużyce z Leśną grają na sztucznym ale w JELENIEJ GÓRZE !!!! To skandal, bo w Lubaniu jest sztuczne boisko ale trener z Jeleniej Góry więc pewnie chciał mieć bliżej ?! Jako obywatel tego miasta stanowczo sprzeciwiam się żeby moje pieniądze szły na klub, który trwoni je lekką ręką !!! Inne drużyny grają w Lubaniu a Lubań z Leśną co ma do Lubania rzut beretem zap....ć będą do Jelonki !!!! Panie Burmistrzu chyba czas się przyjrzeć na co idą pieniądze z naszych podatków !!!

Pozostałe