Wstąp w szeregi lubańskiej policji - trwa nabór do służby

  • 29.11.2020, 13:09 (aktualizacja 29.11.2020, 13:17)
  • eLuban pl
Wstąp w szeregi lubańskiej policji - trwa nabór do służby

Podziel się:

Dla tych, którzy chcą robić w życiu coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stałość zatrudnienia – możesz zostać policjantem.

Jeżeli posiadasz polskie obywatelstwo, nieposzlakowaną opinię, nie byłeś skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo, przestąp do rekrutacji i zostań jednym z nas. Służba w Policji daje niepowtarzalną szansę rozwoju zawodowego. Liczne szkolenia resortowe stwarzają możliwość poszerzania horyzontów, zdobycia nowych umiejętności oraz pogłębiania wiedzy i doświadczenia w różnych dziedzinach.

Zachęcamy do składania kwestionariuszy osobiście w Zespole Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu ul. Sikorskiego 4 telefon kontaktowy 47 8734244/47 8734292. Jednocześnie informujemy, że od 5 sierpnia obowiązuje nowy kwestionariusz osobowy - pobierz go na stronie internetowej policja.pl i rozpocznij proces rekrutacyjny już teraz!!!

Dokumenty do pobrania - https://praca.policja.pl/pwp/rekrutacja/38752,Dokumenty-do-pobrania.html

Na stronie internetowej WSPol w Szczytnie w zakładce DOBÓR do Policji został umieszczony wykaz aktów prawnych oraz trzony pytań dla kandydatów ubiegających się o przyjęcie do Policji

https://www.wspol.edu.pl/g/dobor-do-policji

REKRUTACJA DO SŁUŻBY W POLICJI ODBYWA SIĘ W SPOSÓB CIĄGŁY - dokumenty można składać w dowolnym terminie.

eLuban pl

Zdjęcia (1)


Pozostałe