Bestialskie pobicie. Młody mężczyzna stracił oko

  • 09.09.2020, 09:10 (aktualizacja 09.09.2020, 10:57)
  • Red.
Bestialskie pobicie. Młody mężczyzna stracił oko

Podziel się:

Oceń:

Do brutalnego pobicia doszło w miejscowości Trzciniec (gm. Bogatynia). Młody, 23-letni mężczyzna doznał wielu obrażeń, niestety stracił również oko.

O sprawie informuje lokalny portal B24.info. Do brutalnego pobicia doszło w miniony weekend w miejscowości Trzciniec (gm. Bogatynia). Jak informują dziennikarze portalu, dwóch sprawców poruszających się samochodem - prawdopodobnie obcokrajowców - zajechało drogę poruszającemu się skuterem 23-latkowi, zaatakowało go i ciężko pobiło.

Poszkodowany mężczyzna z licznymi obrażeniami twarzoczaszki, trafił w pierwszej kolejności do szpitala w Bogatyni, skąd został przetransportowany do Zgorzelca, a następnie do Wrocławia. Podczas napadu sprawcy byli wyjątkowo brutalni i bezwzględni. W wyniku zdarzenia, 23-latek doznał nieodwracalnych uszkodzeń gałki ocznej, co wymusiło jej usunięcie przez medyków.

O zdarzeniu redakcję B24.info poinformowała również rodzina 23-latka. Według ich relacji sprawcy podczas ataku użyli broni palnej (gazowej). To wystrzał z niej spowodował nieodwracalne uszkodzenia oka. Jak twierdzą bliscy poszkodowanego, gdy został zaatakowany przez napastników, poruszał się pojazdem nie mając świadomości, że ten pochodzi z kradzieży. Poszkodowany 23-latek pożyczył skuter na przejażdżkę, od osób trzecich i miał nie wiedzieć, że jednoślad został skradziony obywatelowi Niemiec.

Red.

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ivzigz
ivzigz 09.09.2020, 21:12
A te napastniki to Niemce? Coś chyba naturalizowane raczej mi sie zadaje nisz łoreginalne...
obywatel
obywatel 09.09.2020, 16:47
brawo brawo nie wiedział .'teraz moze się tlumaczyc ze nie widział niewinny
Scooter i like loud
Scooter i like loud 09.09.2020, 12:33
Ta, nie wiedział że od złodziei pożycza

Pozostałe