Oddział ŁBS zamknięty z powodu koronawirusa

  • 10.08.2020, 20:12 (aktualizacja 10.08.2020, 20:28)
  • red.
Oddział ŁBS zamknięty z powodu koronawirusa

Podziel się:

Oceń:

Z powodu rozprzestrzeniania się koronawirusa Oddział Łużyckiego Banku Spółdzielczego w Lubaniu został zamknięty do odwołania. O decyzji Zarządu Banku dowiadujemy się z wydanego dziś komunikatu.

Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów oraz Pracowników. W związku z rozprzestrzenianiem się w regionie koronawirusa, wywołującego COVID-19 podjęliśmy decyzję o czasowym zamknięciu naszego Oddziału w Lubaniu przy ul. Dąbrowskiego 1. Oddział zamknięty będzie od dnia 10.08.2020r. do odwołania. Decyzja ma charakter prewencyjny, wynika także z absencji pracowników. - Informacja tej treści znajduje się na stronie internetowej placówki.

Nieoficjalnie mówi się, że o pozytywnym wyniku testu dowiedziała się dziś jedna z pracownic placówki, w związku z tym pozostali pracownicy zostali objęci kwarantanną i wkrótce poddani zostaną testom na obecność Sars-Cov-2.

Klienci banku ŁBS, którzy muszą osobiście dokonać operacji w placówce mogą to nadal zrobić w oddziałach w Leśnej, Olszynie bądź Siekierczynie. Zarząd Banku wyraża też nadzieję, że klienci banku zrozumieją nadzwyczajne okoliczności, z których wynika ta decyzja.

red.

Zdjęcia (1)

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Xxx
Xxx 12.08.2020, 11:54
Jedna wielka sciema z tym wirusem
Xyz
Xyz 11.08.2020, 14:50
Zarząd wprost powieniem napisać czy jest podejrzeć ie czy nie... I tyle. A nie ze prewencyjnie....
Ot bo to polska i nie tylko mentalność.... Poluzować trochę cokolwiek to jeb*** później razy dwa.... Zero społecznej odpowiedzialności nie ważne czy wirus to ściema czy nie... Ryja nie zakryje, bo nie i tyle, wszyscy astmatycy, za rogiem jarający na potęgę, na plecy w kolejce ci wlezie bo tak... Od dzisiaj zaczynam łac po mordach w kolejce w biedrze jak mi ktoś wlezie na plecy... Może to chamskie ale ogień ogniem....
Zdrowego rozsądku życzę wszem i wobec.
Cvb
Cvb 11.08.2020, 12:44
Po sklepach Panie z banku bedą chodzić, nie będzie obawy zakażenia. Ogłupianie narodu ciąg dalszy
mieszkanka
mieszkanka 11.08.2020, 10:55
Szkoda, że firmy nie raczą poinformować, iż w ich zakładach pracy pojawił się COVID-19. Przecież nikt nie prosi o nazwiska. To samo było z Zakładem Karnym w Zarębie. Cisza na ten temat, a przecież 1 osoba tam pracująca jest zarażona. Testy przeszli też współpracownicy i podobno także niektórzy osadzeni.
Dzięki takim informacjom ludzie na pewno z naszego powiatu zaczęliby się zachowywać bardziej odpowiedzialnie, bo przecież nikt nie chce by za niedługo nasz region stał się czerwony bądź żółty.
Małgorzata
Małgorzata 10.08.2020, 23:07
Tak ,babcia bedzie jechała do Olszyny ,zeby pieniadze wyplacić🙉🙉🙉
To juz bank wiecej ludzi nie posisda?
Jan
Jan 11.08.2020, 13:09
Proszę czytać ze zrozumieniem; przede wszystkim chodzi o preferencyjne zabezpieczenie klientów. Pani jeżeli się nie boi lub po prostu nie ma wyobraźni, może przenieść swój rachunek do innego banku, w którym dla zysku mają to w d....
tobi
tobi 11.08.2020, 11:47
Dezynfekować ,testować pracowników i otwierać .Wakacje się kończą.

Pozostałe