Kim jest kobieta ze zdjęcia? Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości podejrzanej

  • 29.07.2020, 14:20 (aktualizacja 29.07.2020, 14:30)
  • asp.szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń
Kim jest kobieta ze zdjęcia? Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości podejrzanej

Podziel się:

Oceń:

Lubańscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie przywłaszczenia portfela wraz z dokumentami, kartami płatniczymi i gotówką. Do zdarzenia doszło 16 marca 2020 roku w jednym z dyskontów spożywczych na terenie Lubania.

Policjanci zajmujący się tą sprawą dotarli do wizerunku osoby podejrzewanej o dokonanie tego czynu. W chwili zdarzenia kobieta ubrana była w kurtkę koloru czerwonego, białą bluzkę oraz spodnie dresowe, buty sportowe.

W przypadku rozpoznania na prezentowanych zdjęciach wizerunku osoby podejrzewanej o dokonanie przestępstwa prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu tel 47 8734 200 lub osobą prowadząca sprawę pod numerem telefonu 47 8734 231. Zapewniamy dyskrecje i anonimowość.

asp.szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń

Zdjęcia (2)

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Anna
Anna 03.08.2020, 07:56
Zaraz minie pół Roku od kradzieży portfela!!!! Złodziejka, która zwinęła mi portfel spokojnie jeszcze robiła sobie zakupy w "Delikatesach". Sprawiła mi mnóstwo problemów (kradnąc karty, dowody, gotówkę) Na filmie który przedłożyłam ewidentnie widać iż ubrana jest w eleganckie spodnie i buty z wysokim obcasem!!!! Najgorsze było to iż był to moment pandemi koronawirusa!!! Musiałam ganiac od banku do banku jedynie telefonicznie można było coś załatwić!!!! Ręce opadają......!!!!!!
Ptyś
Ptyś 31.07.2020, 17:40
Jeszcze tej baby nie zwinęli? Pani Justyno policjantko od PR - trzeba by uzupełnić komunikat nowym komunikatem.
pyśiu
pyśiu 30.07.2020, 07:30
ponowie nie czerwona tylko różowa
Dalton
Dalton 29.07.2020, 23:48
Czy ta kurta jest koloru czerwonego?? 😉 A może róż?
Albina
Albina 29.07.2020, 17:02
Zapewniamy dyskrecje i anonimowość.
============
...ustyna! Co ty wypisujesz. Przecież to masło-maślane.
Lubią się
Lubią się 29.07.2020, 16:39
Kobieta z dzielnicy kamiennej ul. Parkowej. Nie spodziewałabym się po niej
eeeee
eeeee 29.07.2020, 16:22
Przecież powinni to sprawdzić w bazie danych ta kobieta musi mieć dowód/paszport, a tam jest zdjęcie i wszystkie dane, a oni szukają gdzieś po jakiś portalikach ? to policja nie ma systemu z bazą danych?
Gracz
Gracz 01.08.2020, 08:43
Ma, używają systemu zwanego Facebook, a w tej bazie nie ma tej pani.
d3w
d3w 31.07.2020, 12:00
ten komisariat to buda, a komputery to oni widzieli na filmach
Uuuuu!
Uuuuu! 30.07.2020, 10:48
Pojęcia nie masz - bzdury wypisujesz!
Zainteresowany
Zainteresowany 30.07.2020, 00:51
Zapewne ma taką baze danych, ale powiedz mi jak taką kobietę w nim odszukać ? Po kolorze kurtki ? Co w wypadku gdy w bazie ma kurtkę koloru zielonego a nie różówego ?
???
??? 29.07.2020, 15:27
Jak to jest? Podejrzana a już ujawniają wizerunek. Złodziej, który kradnie rower ze szpitala pod okiem kamery ma pasek na oczach... bo to tylko podejrzany i policja nie pozwala na publikacje wizerunku?
No
No 29.07.2020, 17:38
Jak jest sprawa mało ważna i wcale nie musi być znaleziony złodziej to dają paski na gęby. Albo jak znają sprawcę odrazu. A jak nie znają to proszą się o pomoc i wtedy pokazują facjatę całą. Tak ja se to tłumaczę.
Goguś
Goguś 29.07.2020, 17:03
Tam nie pozwalała - a w tym przypadku pozwala. Sprawa Policji a nie Twoja.
Igor
Igor 29.07.2020, 16:24
To jest polskie RODO - Prawo i ....... :D
Wiktor
Wiktor 30.07.2020, 10:50
A jakby twój portfel z całością świsnęła to też by było polskie RODO - ?

Pozostałe