W odwecie, siekierą powybijali szyby

  • 22.06.2020, 14:56 (aktualizacja 22.06.2020, 15:35)
  • Źródło: l
W odwecie, siekierą powybijali szyby lwowecki.info

Podziel się:

Oceń:

Dwóch mężczyzn w odwecie za niedopilnowanie psa powybijało siekierą szyby w jednym z barów na terenie Lwówka Śląskiego. Pies kilka minut wcześniej pogryzł kobietę i jej psa. Miał to być kolejny raz, gdy zwierzę było niedopilnowane.

O niecodziennym wybuchu agresji i spektakularnej zemście informuje portal lwowecki.info. Do zdarzenia doszło w niedzielny poranek na ul. Dworcowej.

Dwóch mieszkańców Lwówka Śląskiego dokonało zniszczenia mienia poprzez rozbicie witryn i okien w lokalu gastronomicznym – wyjaśnia st. post. Olga Łukaszewicz z lwóweckiej policji, która dodaje, iż mężczyźni użyli do tego siekiery.

Jak się okazało, akt wandalizmu był działaniem pod wpływem emocji. To zemsta za kolejne już niedopilnowanie psa (amstaf), który kilka minut wcześniej pogryzł kobietę i jej małego pieska. Mężowi i synowi kobiety w obliczu bezradności i poczuciu krzywdy puściły nerwy. – tłumaczyła dziennikarzom lwóweckiego portalu poszkodowana kobieta.

Mężczyźni w wieku 24 i 54 lata po dokonaniu zniszczeń sami zadzwonili na policję i do wszystkiego się przyznali.

Z kolei właściciel amstafa przyznaje, że nie dopilnował psa, bije się w pierś i zapowiada wynagrodzenie krzywd. Pies uwolnił się, gdy on sprzątał wokół baru i napadł na przechodzącego psa i jego właścicielkę. Mężczyzna nie rozumie jednak jak można było zareagować w ten sposób i powybijać siekierą okna.

W tej chwili okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

Źródło: l

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

hebel
hebel 23.06.2020, 12:03
Moim zdaniem to: pies do uśpienia bo agresywny.
Właściciel tak ze 30tysi grzywny bo durny, dla takiego nie ma litości.
Ludzie z siekierami wstawiają nowe okna i pouczenie.
dlw
dlw 22.06.2020, 15:53
Wytarczyło, żeby miał kaganiec.
zulu
zulu 22.06.2020, 23:25
Który?

Pozostałe