Ukradł kosmetyki warte 60 tys. złotych

  • 25.03.2020, 09:57 (aktualizacja 25.03.2020, 10:18)
  • Żródło: KPP Zgorzelec
Ukradł kosmetyki warte 60 tys. złotych

Podziel się:

Oceń:

Policjanci z Referatu do spraw Odzyskiwania Mienia zgorzeleckiej grupy „NYSA” i Wydziału Kryminalnego na podstawie posiadanych informacji odzyskali kosmetyki do włosów o wartości ponad 60 tys. zł. Towar został skradziony w połowie lutego br. po wcześniejszym włamaniu do pojazdu ciężarowego zaparkowanego na terenie Zgorzelca.

Policjanci ze zgorzeleckiej grupy „NYSA” i Wydziału Kryminalnego na podstawie posiadanych informacji zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki opel, którym miały być przewożone kosmetyki pochodzące z kradzieży.  Jak się okazało pojazdem kierował 34-letni mężczyzna znany zgorzeleckim policjantom z wcześniejszych czynności. W pojeździe policjanci ujawnili kosmetyki do włosów skradzione w połowie lutego br. z pojazdu ciężarowego zaparkowanego na terenie Zgorzelca. Wartość odzyskanego towaru to ponad 60 ty. zł.

Zatrzymany 34-latek usłyszał zarzut paserstwa. Za to przestępstwo grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Trwają dalsze czynności zmierzające do zatrzymania pozostałych osób mających związek z tym zdarzeniem.

Źródło: KPP Zgorzelec

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Janusz lll Sobieski
Janusz lll Sobieski 25.03.2020, 16:49
Powinni zaostrzyć wymiar kary za przestępstwa w czasie pandemii. Np. na co najmniej piłowa maxymalnego wymiaru. To się nazywa penalizacja.

Pozostałe