Wideo. Szalony kierowca ciągnika

  • 20.02.2020, 11:59
  • Red.
Wideo. Szalony kierowca ciągnika piracidrogowi.pl

Podziel się:

Oceń:

Wczoraj w miejscowości Czerwona Woda (pow. zgorzelecki), doszło do zdarzenia drogowego z udziałem ciągnika. Sytuację nagrała kamera przemysłowa.

Kierowca poruszał się drogą we wsi Czerwona Woda z nadmierną prędkością. W pewnym momencie stracił panowanie nad ciągnikiem, wpadł w poślizg a maszyna przewróciła się. Na szczęście kierowca nie ucierpiał. 

Film z kamery przemysłowej udostępnił portal piracidorowi.pl 

Red.

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Rysiek
Rysiek 20.02.2020, 18:32
Do DINO po flaszkę gnał.
Kk
Kk 20.02.2020, 13:52
Deja vu! XD
JZ
JZ 20.02.2020, 18:53
I've just been in this place before...
Gość
Gość 20.02.2020, 13:00
Ursus drift :)
Siwy Traktorzysta
Siwy Traktorzysta 20.02.2020, 12:47
Co wy za głupoty piszecie o utracie panowania nad pojazdem i nadmiernej prędkości. Pewnie szybko chciał skręcić bo coś jechało z naprzeciwko i prawa fizyki zadziałały :-)
Siwy Traktorzysta
Siwy Traktorzysta 20.02.2020, 19:07
Prędkość zapewne była odpowiednia bo jest tam ograniczenie do 40km/h, a że ciągnik ma wąski rozstaw osi, środek ciężkości znajduje się dosyć wysoko to i nic dziwnego, że wylądował na boku.
Gościu ma teraz swoje 5 minut, może nawet będzie celebryta i wystąpi w tańcu z gwiazdami.
Woda Czerwona
Woda Czerwona 20.02.2020, 15:18
Panie Siwy !Jak by jechał 1 km/h to siła odśrodkowa byłaby mniejsza i ciągnik spokojnie by pokonał łuk ! Skoro jechał z nadmierną prędkością to efekty widzieliśmy ! Jak by jechał motocyklem mógłby sie wychylić i przejechać ! niestety w ciągniku nie mógł tego zrobić!Następny raz będzie uważał !Szkoda ciągnika ! Idioty nie !
PrzestańDoićBykaUstami
PrzestańDoićBykaUstami 20.02.2020, 13:25
Wg ciebie opanował pojazd? To co się wydarzyło nie było przyczyną nadmiernej prędkości?

Proszę nie rób z logiki kur#y .
Blady Traktorzysta
Blady Traktorzysta 20.02.2020, 13:10
Niewątpliwie prędkość była nadmierna wobec zbyt gwałtownego manewru skrętu...
traktorzysta 105