Kolejny pożar w Pobiednej

  • 19.02.2020, 08:44 (aktualizacja 19.02.2020, 08:55)
  • red.
video-1582059790.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

To już trzeci dzień z rzędu, gdy w Pobiednej dochodzi do pożarów. Wczoraj wieczorem palił się budynek gospodarczy pokryty panelami fotowoltaicznymi.

Pożar wybuchł około 20:30 przy ul. Wola Sokołowska w Pobiednej. W ogniu stanął drewniany budynek gospodarczy z pokojem na piętrze. Sytuacja początkowo była bardzo groźna, bo wewnątrz budynku znajdowało się sześć butli z gazem, a kiedy na miejsce przyjechali pierwsi strażacy cały budynek stał już w ogniu.

Dzięki poświęceniu druhów OSP z Pobiednej butle udało się w porę wydobyć i schłodzić, zanim doszło do eksplozji. Niestety budynek spłonął całkowicie, a straty powiększa fakt, że jego dach pokryty był panelami fotowoltaicznymi.

Był to trzeci dzień z rzędu gdy w tamtym regionie dochodzi do podpaleń. W niedzielę ktoś podpalił cztery stogi słomy w Świeciu i nieużytki przy ul. Hetmańskiej w Pobiednej, pisaliśmy o tym TUTAJ. W poniedziałkową noc ogień ponownie pojawił się na polach przy ul. Hetmańskiej, tym razem ogień podłożono w kilku miejscach.

Przyczyny wczorajszego pożaru nie są jeszcze znane, jednak mieszkańcy regionu nie mają złudzeń i mówią wprost, że w okolicy grasuje podpalacz.

red.

Zdjęcia (8)

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

?️
?️ 22.02.2020, 10:26
Sprawa wyjaśniona jeden z pensjonariuszy przyczynił się do pożaru przez nierozwagę....
Głos narodu
Głos narodu 19.02.2020, 09:45
P******* publicznie gdy już zostanie złapany podpalacz.

Pozostałe