Znamy pierwsze gwiazdy tegorocznej Lawy

  • 05.02.2020, 08:33 (aktualizacja 05.02.2020, 09:29)
  • ŁCR
Znamy pierwsze gwiazdy tegorocznej Lawy Facebook Grzegorza Hyżego

Podziel się:

Oceń:

Grzegorz Hyży, Bad Boys Blue oraz Piękni i Młodzi wystąpią na Lawie 2020.

Od dwóch dekad główną imprezą muzyczną Lubania jest LAWA. Lubanianie i mieszkańcy okolicznych miejscowości czekają na nią przez cały rok. Już dziś wiemy, że w lipcu na scenie amfiteatru zagoszczą wykonawcy, którzy powinni zadowolić i starszych, i młodszych. Co więcej, w tym roku, na okrągłych, bo już dwudziestych urodzinach wydarzenia pojawi się zagraniczny akcent.

W piątek 3 lipca, usłyszymy największe hity Grzegorza Hyżego (z zespołem). „O Pani!”, „Noc i Dzień” czy „Pusty dom” to tylko kilka spośród utworów, którymi wykonawca zasłynął w muzycznym świecie.

W sobotę (4.07) zrobi się bardziej tanecznie. Mieszkańców miasta pamiętających przełom lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych pozytywnie zaskoczy egzotyczny akcent LAWY. Będzie nim występ Bad Boys Blue. "You’re a Woman", “I Wanna Hear Your Heartbeat Sunday Girl”, “Come Back And Stay” po dziś dzień nuci wiele osób, a lipcowa impreza będzie okazją do wspólnego śpiewu.

Następnie rozgrzaną publiczność porwie disco polo. „Niewiara”, „Kocham się w Tobie” czy „Jedno słowo” to piosenki mające kilkadziesiąt milionów odsłon na YouTube. Hity zespołu Piękni i Młodzi słychać na większości rodzinnych imprez. Bez wątpienia zapewnią też świetną zabawę uczestnikom tegorocznej LAWY.

O tym, kto jeszcze pojawi się na scenie lubańskiego amfiteatru, dowiemy się wkrótce. Nadal trwają rozmowy i ustalenia.

ŁCR

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Realista
Realista 05.02.2020, 18:51
Przecież te "Gwiazdy" to jakiś żart. Piękni i Młodzi? Co to ma być, dożynki? Jakiś mało znany i lubiany wokalista i jakiś zespół którego ja przynajmniej nie znam. Jestem ciekaw, jaki budżet był przeznaczony na tegoroczną Lawę, na pewno można było kogoś ciekawszego załatwić. Sądzę, że młodzieży z tego składu nic nie zaciekawi :-)
Astronom
Astronom 06.02.2020, 07:46
To kto Twoim zdaniem jest gwiazda? Napisz proszę. ACDC, Tiesto, Depeche Mode? Zejdź na ziemię i popatrz w niebo, tam gwiazd dostatek.
Lubaniak
Lubaniak 05.02.2020, 20:44
No zwłaszcza, że jak Hyży był w Bolesławcu to bilety rozeszły się w 30 minut :)
Brak słów
Brak słów 05.02.2020, 17:20
Wszedłem aby zobaczyć jakie gwiazdy mają być, ale to tak jak uwierzyć w tabletki na powiększenie pe****a. Niby powiększa jednak nie ? miały być gwiazdy a skończyło się na płotkach ?
Kompeks małego
Kompeks małego 06.02.2020, 13:51
Wiesz na czym polegają pliki cookies?
Podpowiem te pliki zbierają informacje o stronach jakie odwiedzasz w celu wyświetlani reklam skierowanych do ciebie.
Jakbyś oglądał strony o kawie to wyświetlałyby ci się reklamy młynków do niej.

p.s. co ty za strony odwiedzasz, że ci takie tablety wyskakują?
T
T 05.02.2020, 16:42
Ani Lubanianie ani mieszkańcy okolicznych miejscowości nie czekają na Lawę. Widać to po frekwencji, która z roku na rok raczej maleje.
Teraz wszyscy czekają na festiwal minearologiczny??? w tym roku też będziemy się kłócić z Lwówkiem?
Jasper
Jasper 05.02.2020, 13:42
Wystarczy się ruszyć na odległość do Jeleniej Góry i można Pięknych zobaczyć z 10 razy w roku.
Schuschi
Schuschi 05.02.2020, 11:22
Haha
Brzytki i Stary
Brzytki i Stary 05.02.2020, 11:19
Tylko tym "Pięknym i Młodym" broń boże nie dawajcie alkoholu pod żadną postacią bo znów będzie jakaś awantura jak podczas sylwestrowej balangi w Zakopanem.
Lubanianka poza miastem...
Lubanianka poza miastem... 05.02.2020, 10:55
Widzę, że coraz gorzej dzieje się w mieście... Kiedyś było kilka gwiazd, a teraz powtarzają się zespoły co 2 lata... I to disco polo... Szkoda słów.... Lubań zamienia się w......
T
T 06.02.2020, 10:04
W co? Nowogrodziec czy Gryfów ? Bo między nami a innymi miastami to jest raczej przepaść
Tadeusz
Tadeusz 05.02.2020, 10:53
Jak burmistrz taki bogaty to niech płaci... na remont ulic, MDK, basenu krytego kasy nie ma a na gwiazdeczki są... lans lans i jeszcze raz lans panie Słowiński
Kazio
Kazio 05.02.2020, 16:03
Słuszna uwaga! Potrzebne te koncerty jak koszula wew d-upie.
Andrzej
Andrzej 05.02.2020, 10:39
Jak dla mnie super ... Brawa dla organizatorów.
Marianna
Marianna 05.02.2020, 09:59
szkoda, że Zenka nie będzie :-(
Hihi