Awaria wodociągu w Olszynie

  • 28.01.2020, 11:35
  • UM Olszyna
Awaria wodociągu w Olszynie Pixabay

Podziel się:

Oceń:

Mieszkańcy Gminy Olszyna mają problem z dostępem do bieżącej wody. Wszystko przez awarię wodociągu. Trwa ustalanie przyczyny.

Niedogodności związane z przerwami w dostawach wody z wodociągów miejskich spowodowane są przez awarię sieci wodociągowej w nie ustalonym jeszcze miejscu.

- Zwracamy się z prośbą o zgłaszanie podejrzanie wyciekających wycieków wody z gleby pod numer 75-721-22-59 lub 605-209-086 - czytamy w komunikacie Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Olszynie.

UM Olszyna

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ch
Ch 30.01.2020, 15:18
Jak robili kanalizacje to leśko zaraz lexusem sie woził ciekawe skąd go dostal
Weźcie się za robotę
Weźcie się za robotę 29.01.2020, 07:51
Wkońcu Olszyna doczekała się tematu.

Jakby pewien Pan z BMI C330 jak Ursus, w służbowym aucie nie jeździł i nie obgadywał władzy urzędu to może szybciej by usterkę znaleźli.
Jarek
Jarek 28.01.2020, 23:42
Tak kończą się "inwestycje" w Olszynie: https://interwencja.polsatnews…
asoto
asoto 29.01.2020, 15:09
Ale jaki to ma związek?
zulu
zulu 28.01.2020, 23:34
W Olszynie wielką naiwnością jest liczenie na radnych po wyborach.Nikt wam tyle nie da ile burmistrz z radnymi obieca przed wyborami.
zulu
zulu 28.01.2020, 20:08
W Olszynie wyborcy nie są od dawna potrzebni.Urzędnicy,nauczyciele i radni z rodzinami sami wybierają władze.
...
... 28.01.2020, 15:01
O wioskach najlepiej mówi się przed kamerami.. reszta nie jest ważna !! Panie Burmistrzu wstyd
zulu
zulu 28.01.2020, 22:48
Wstyd trzeba mieć.
Gminadlauwagi
Gminadlauwagi 28.01.2020, 20:28
Może pora na rozliczenie Burmistrza z niezrealizowanych obietnic ? Brak wody na wioskach gminy to bardzo poważny problem, którym nikt sie nie interesuje.. może temat dla uwagi ? Pomyślimy
Ja
Ja 28.01.2020, 23:47
Popieram.
wyborca
wyborca 28.01.2020, 14:58
Dofinansowania do studni głębinowych w gminie Olszyna miały być już dawno, dawno temu.. Pieniądze w każdej kadencji pchane są w miasto, a przypominam, że na wsiach też są wyborcy, którym kończy się cierpliwość i czekanie na łaskę
G
G 29.01.2020, 09:31
Elektorat zapewniają dwie miejscowości więc wsie nie problem.
samanta
samanta 28.01.2020, 22:54
W mieście żadnych pieniędzy nie widać może są w Biedrzychowicach?
Mieszkaniec
Mieszkaniec 28.01.2020, 14:51
W Bożkowicach coraz więcej ludzi nie ma wody w studniach, a o wodociągach nadal cisza. Panie Burmistrzu może chociaż dofinansowania do studni głębinowych? Przecież przed wyborami miało być tak pięknie.. Ale już po więc kogo to obchodzi..
😂
😂 29.01.2020, 13:19
Pisland jak głosowali tak mają
tobi
tobi 29.01.2020, 14:35
Kiedy obecne władze były wybierane 30 lat temu o PiS nikt nie słyszał.
tobi
tobi 28.01.2020, 22:52
Jak będziecie narzekać to się was przyłączy do Leśnej.Woda jest w jeziorze.
Studnieprzyszłości
Studnieprzyszłości 28.01.2020, 20:36
W takiej miejscowości jak Bożkowice problem rozwiązały by dotacje na głebinówki. Wodociągi do tak odległej małej miejscowości to dość kosztowna inwestycja.. myślę że dotacja na poziomie 50-60% rozwiązałaby problem większości mieszkańców.. brak wody w tych czasach przy tych możliwościach pozyskania funduszy z UE to troche słabe..
Bożkowicebezwody
Bożkowicebezwody 28.01.2020, 20:20
Również jestem mieszkanką Bożkowic i uważam, że jeżeli wodociągi stanowią taki ogromny problem dla gminy i obecnie rządzących to dofinansowanie do studni głębinowych dla mieszkańców byłoby wystarczające na długie, długie lata.. co kadencje wodociągi są obiecywane, radny przed wyborami jeździ po domach prosi o ogłosy, obiecuje zrealizować wszystkie potrzeby mieszkańców, a po wyborach i oddanych głosach co ? Cisza.. wstyd..
>>>>>🐏🐏🐏<<<<<
>>>>>🐏🐏🐏<<<<< 29.01.2020, 09:28
Przez lata kadencji Pana L nie doczekakiscie się wodociągu więc zapomnijcie, jakie didatcje co wy pie*******e

Raz że programy na lata się kończą dwa że UE zapowiedziało wstrzymanie funduszy do czasu rozwiązania problemu praworządności.
Także macie 500+ odkładajcie na studnie. PiS wam dał i nie wymagajcie funduszy.
Wyniki wyborów z waszej komisji wyborczej są dostępne i mówią jasno o PiSogrodzie także jak chcieliście tak macie bo UE przestanie dawać.
tobi
tobi 29.01.2020, 09:01
Większą wiarygodność mają panowie z ławki na przystanku autobusowym jak olszyńska elita.
Ja
Ja 28.01.2020, 23:30
Jeszcze nie zapadła decyzja kto zarobi na tej inwestycji.Czekać.

Pozostałe