Uwaga! Mobilny fotoradar w Olszynie

  • 21.01.2020, 11:24 (aktualizacja 21.01.2020, 11:33)
  • Żródło: DLW112
Uwaga! Mobilny fotoradar w Olszynie Zdjęcie: DLW112

Podziel się:

Oceń:

Dziś kierowcy z „ciężką nogą” mogą liczyć na pamiątkowe i jednocześnie kosztowne zdjęcie.

Jak donoszą czytelnicy portalu DLW112 w Olszynie Dolnej na wysokości restauracji Prowansja w zaparkowanym dostawczaku zainstalowany jest fotoradar. Urządzenie robi zdjęcia kierowcom nie przestrzegającym ograniczeń prędkości.

Źródło: DLW112

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

On
On 25.01.2020, 20:55
Karać wszystkich. Jest znak więc trzeba się stosować. Jak cię przyłapią to nie płacz tylko ponieś zasłużoną karę. Sam czasem płaciłem i to ze swojej winy więc nie szukać kruczków prawnych tylko jeżdźić bezpiecznie, a jak nie to płacz i płać. Proste i na temat. Nie chcesz dofinansowywać państwa to stosuj się do przepisów i wszyscy pieniądze zaoszczędzą na leczenie ofiar wypadków drogowych!!!!!
Kierowca
Kierowca 25.01.2020, 13:57
To był pomiar ruchu a nie radar czemu panike siejecie
Marian
Marian 22.01.2020, 18:07
Jakby stanęli w Olszynie na starej drodze krajowej to też by paru pacjentów dobrze podliczyli ! Szczególnie tych olszyńskich obszczypłotów w starych wypierdzianych beemkach !
E36
E36 22.01.2020, 19:04
Jakieś szczególne typy xd?
R
R 22.01.2020, 11:08
Zapraszam do miloszowa w godzinach porannych .
Tomek
Tomek 21.01.2020, 21:50
spoko, yanosik w porę i tak powie, że stoją ;)
Ciemek
Ciemek 21.01.2020, 19:25
Powinno ich byc coraz wiecej. Bo niektorzy zapomnieli o znskach i na 50kh gnaja ponad 100kh.
😂😂😂
😂😂😂 21.01.2020, 17:19
Ktoś z DLW ma chyba uraz do fotoradary i tego co z fotoradarem najbardziej się kojarzy - SM. Jak tam? Sprawa przegrana? 😂😂😂😂
antyp.. !
antyp.. ! 21.01.2020, 16:12
Państwo prawa ! Muszą czymś do budżetu dozbierać !
Ciołki Emila.
Ciołki Emila. 21.01.2020, 17:18
Z jednej strony wymaga się respektowania przepisów, z innej państwo prawa. Dziecku co Ukrainiec zmiótł jego matkę z drogi też powiesz państwo prawa?
Jak mają czuwać nad łamaniem przepisów jak taki burak co z emilem się pisiorami stuka ciągle narzeka. Jest znak teren zabudowy noga z gazu i napewno nie zapłacisz.
Płaczecie na tym tvn że demokracja że chcecie do uni a w uni co? W DE nawet nikt z tobą nie będzie dyskutować czy był skalibrowany czy stał widoczny tylko zrobi zdjęcie z krzaków.
xyz
xyz 22.01.2020, 11:56
polaki cebulaki buraki zawsze będą marudzić... zatrzymali mnie ukarali, cierpię, pokutuje i wiem ze noga z gazu idzie kolejnym razem. taka nauka powinna być i ja ją ponoszę.... gorzej jak konsekwencje jazdy szybkiej ponoszą niewinni. tacy za unia jesteśmy a w unii nie ma przebacz polska cebulo... u nas tez nie bedzie. amen
Maciej
Maciej 21.01.2020, 14:39
Czy wg prawa taki pojazd moze wykonywac zdjecia, jezeli zakladam nie ma uprawnien (zakladam ze to nie pojazd drogowki) i w miejscu gdzie nie ma informacji o odcinkowym pomiarze predkosci?
Mario
Mario 21.01.2020, 21:15
To ITD poza tym jest znak o fotoradarze
Jaa
Jaa 21.01.2020, 14:17
A czy w takim przypadku, nie ma obowiązku umieszczania znaków informujących o pomiarze prędkości urządzeniem typu fotoradar?
A czy takie urządzenie nie musi być odpowiednio skalibrowane? Może być w pojeździe? Czy barierka metalowa, która tam istnieje nie koliduje z wynikiem pomiaru?
Mario
Mario 21.01.2020, 21:16
Jest znak o fotoradarze
H
H 21.01.2020, 15:12
Ty sobie łeb skalibruj. Niech łapią tych co ślepi są i znaków nie widzą.
xyz
xyz 21.01.2020, 17:07
zamknij ***, dobrze gada

Pozostałe