Osiedle Dobre Miejsce – 3 razy naj!

  • 23.12.2019, 09:36 (aktualizacja 01.01.2020, 15:36)
  • Informacja Prasowa
Osiedle Dobre Miejsce – 3 razy naj!

Podziel się:

Osiedle Dobre Miejsce – najnowsze, najnowocześniejsze i najlepiej zlokalizowane osiedle mieszkaniowe w Lubaniu. Posiadamy w ofercie jednorodzinne segmenty szeregowe i dwulokalowe budynki jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej oraz budynki wielorodzinne. Dla wszystkich dzieci dostępny będzie plac zabaw. Drogi wewnętrzne będą posiadały status strefy ruchu, bezpiecznej dla młodych rolkarzy czy rowerzystów. Każde mieszkanie czy dom posiada minimum 1 stanowisko parkingowe lub garaż. Na części stanowisk parkingowych planujemy wykonanie wiat - carportów. W razie potrzeby istnieje ograniczona możliwość wykonania większej ilość miejsc parkingowych. Nie dla wszystkich – kto pierwszy wygrywa!

Najnowsze

Osiedle Dobre Miejsce będzie najnowszym osiedlem w naszym mieście. Osiedle zlokalizowane jest na styku przedwojennej zabudowy ul. Mikołaja Reja i nowszej zabudowy osiedla Piast. W projektowanych budynkach połączono cechy charakterystyczne dla obu miejsc. Projekt osiedla łączy ergonomię mieszkań z nowoczesną estetyką bryły i elewacji oraz praktycznym układem urbanistycznym, odzwierciedlającym połączenie starego i nowego.

Najnowocześniejsze

Osiedle Dobre Miejsce tworzyć będą budynki o nowoczesnej bryle, do budowy których zastosowane zostaną nowoczesne materiały budowlane i najnowsze przepisy budowlane. Budynki będą spełniały standardy energetyczne z 2021 z gwarancją dostępu do rządowych projektów obniżania zapotrzebowania na energię. Na budynkach jednorodzinnych i wielorodzinnych, w zależności od potrzeb nabywców, można wykonać przygotowanie pod montaż paneli słonecznych i/lub fotowoltaicznych.

Najlepiej zlokalizowane

Osiedle Dobre Miejsce położone będzie pośród istniejącej zabudowy, pomiędzy ulicami Łokietka i Mikołaja Reja, w bezpośredniej bliskości sklepów, szkół i przedszkoli. Można do nich dotrzeć z dziećmi w kilka minut. Na piechotę! Z maluszkami nie będzie to już angażująca wyprawa samochodem tylko zwyczajny spacerek z wózkiem po bezpiecznych osiedlowych chodnikach. Starsze dzieci dotrą samodzielnie do szkoły i na zajęcia pozaszkolne. W niewielkiej odległości od osiedla jest łąka, dalej otwarta przestrzeń i las. Raj dla biegaczy i rowerzystów. Lokalizacja jest najważniejsza!

Więcej informacji na stronie www.osiedledobremiejsce.pl.

Informacja Prasowa

Zdjęcia (4)


Pozostałe