Głupi wybryk mieszkańca Olszyny

  • 15.11.2019, 15:25 (aktualizacja 15.11.2019, 17:20)
  • red.
Głupi wybryk mieszkańca Olszyny

Podziel się:

Oceń:

Dziś po południu funkcjonariusze lubańskiej policji zostali wezwani do mężczyzny, który groził, że skoczy z okna pierwszej kondygnacji budynku.

Zdarzenie miało miejsce w Olszynie w domu jednorodzinnym przy ul. 1 Maja. Mężczyzna miał stać na parapecie okna na wysokości 3-4 m nad ziemią i grozić że skoczy. Przybyły na miejsce patrol policji wezwał strażaków, aby ci przyjechali ze skokochronem.

31-letni mężczyzna na widok przybyłych na miejsce strażaków zeskoczył na ziemię nie robiąc sobie krzywdy. Po krótkiej szarpaninie został schwytany przez funkcjonariuszy policji i przekazany zespołowi ratownictwa medycznego, który zaopiekował się desperatem.

Jak się dowiedzieliśmy, to nie pierwszy wybryk 31-latka, który jest już znany lubańskim policjantom.

red.

Zdjęcia (4)

Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Pan Herakliusz
Pan Herakliusz 16.11.2019, 16:14
...który groził, że skoczy z okna..
=============
Nie rozumiem - że co... że groził... Komu groził i czym? Kto się czuł zagrożony?
Głupek chce się sprawdzić czyli doświadczyć w grawitacji a oni alarmują ekipy ratunkowe. Jakim prawem naruszyliście jego cywilne i osobiste prawa i swobody łącznie z nieprzymuszoną wolą?
Jakmar
Jakmar 16.11.2019, 12:59
Coś się zadziało w życiu tego młodego człowieka, ciężkie przeżycia tak naprawdę wydaje mi się że wołał pomoc
xxx
xxx 16.11.2019, 12:45
Kurcze siadacie na chlopaka... a moze do sklepu chcial isc po piwo a na korytarzu jego kobita byla i musial przez okno wychodzic.
Ja pikolud
Ja pikolud 16.11.2019, 11:44
Jak był mały to spadł z dywanu na podłogę i mu się spodobało
Józek
Józek 16.11.2019, 06:09
Niech zapłaci za tą głupią akcje i przez rok z napisem na plecach "Głupol"chodzi po Olszynie
Ja
Ja 15.11.2019, 21:57
Po każdej próbie samobójczej nawet takiej niby na niby dwa tygodnie obserwacji na oddziale psychiatrycznym :)
Rupert
Rupert 15.11.2019, 19:47
Brawo Policja - Brawo Służby Ratownicze. Tak trzymać. Najlepiej ustanowić przy tym budynku stałe dyżury na wypadek gdyby idiota znów doznał nieodpartej chęci opuszczenia budynku z pominięciem klatki schodowej i drzwi.
Hogsofwar
Hogsofwar 15.11.2019, 23:36
Jestem za pod warunkiem że będziesz mu płacił 100 zł za dyżur ośmio godzinny z własnej kieszeni . Bo tak wyliczam stawkę godzinną w tym kraju !!!! A jak komuś się nie podoba to niech poda własną - Rupercik za wszystko płaci
Rupert
Rupert 17.11.2019, 09:05
... że będziesz mu płacił 100 zł...
===========
"mu" to znaczy sie komu. Temu "skoczkowi"?
Trojanowski
Trojanowski 15.11.2019, 19:30
Komu tak odwaliło?
Wdowa
Wdowa 15.11.2019, 19:10
Który cpunek???
Olszyniak
Olszyniak 15.11.2019, 19:06
Kolejowa To skupisko wszelkiej patologii ..narkomania ..menele.. taki zascianek zbieraniny .dzielnica syfu psuje tylko oblicze Olszy
Nieznana
Nieznana 16.11.2019, 09:21
Źle piszesz kolego skupisko wszelkiej patologi i itd. to na ulicy.1 mają raczej a nie na kolejowej może co po nie którzy i tak samo ta symulacja co pisze eluban .pl to działo się na 1 mają.
olszyniak
olszyniak 18.11.2019, 22:32
kolejowa i 1 maja to jedno i to samo obie sie łacza
J
J 15.11.2019, 22:48
Kolejowa i kilka urzędów.
Cpn
Cpn 18.11.2019, 17:41
Tu się mylisz ta osoba akurat urzęduje na 1 mają .
BMW
BMW 16.11.2019, 16:34
Tych typów to jest drobnostka wystarczy popatrzeć na 1maja tam ich jest więcej .
Katarzyna
Katarzyna 15.11.2019, 18:13
Głupich nie sieją sami się rodzą.
aro
aro 15.11.2019, 18:11
Szkoda że nie skoczył na łeb.
Barry
Barry 15.11.2019, 17:59
To się tak zaczyna, a potem naprawdę coś sobie zrobi. Nie bez powodu Polska jest bardzo wysoko w ilość samobójstw przez mężczyzn w śród krajów europejskich.
Dlb
Dlb 15.11.2019, 17:47
***i nie sieją sami się rodzą to przechodzi ludzkie pojęcie co niektórzy ludzie wyprawiają bezmózgowie poprostu
korys
korys 15.11.2019, 17:34
straż i policja się nudziły czy może nie miały rozeznania o skutku skoku z tak małej wysokości?
Dlw
Dlw 18.11.2019, 17:44
Najwidoczniej tak do takiego czegoś wezwano 3 straże jak by 5 piętra skakał.
wyrozumiały
wyrozumiały 15.11.2019, 16:25
Ale nie przesadzajmy, niech sobie skacze skoro ma na to ochotę. To nie dziecko, tylko facet pełnoletni. Następnym razem nie organizujmy akcji ratunkowej, szkoda pieniędzy podatników. Lubi koleś skakać z okna - jego sprawa, niech skacze!
Karen
Karen 15.11.2019, 22:48
I najlepiej jak do basenu - na główkę!

Pozostałe