wtorek, 16 kwietnia 2024 15:58

Grała okręgówka

Łużyce Lubań w ostatniej kolejce klasy okręgowej zanotowały przymusową pauzę. Grały pozostałe ekipy.

Włókniarz Leśna zdemolował na swoim boisku Pogoń Markocice. Pogoń przyjechała do Leśnej w 10-osobowym składzie. Do przerwy gospodarze wygrywali 13:0! Na drugą połowę zespół z Markocic nie wyszedł na boisko. Bramki strzelali: 1:0 Góraj (3), 2:0 M. Kalka (6), 3:0 Góraj (8), 4:0 Pieśkiewicz (9), 5:0 M. Kalka (17), 6:0 K. Kalka (23), 7:0 M. Kalka (27), 8:0 Panek (30), 9:0 Teske (35), 10:0 Panek (36), 11:0 Góraj (37), 12:0 Pieśkiewicz (42), 13:0 Panek (43).

15. Lechia Piechowice    13    7    13:32

W 15. kolejce (16-17 listopada) grają: g. 13.30: Victoria - BKS, Piast - Łużyce, Markocice - Świerzawa, Olimpia - Leśnik, GKS - Lechia, Nysa - Hutnik, niedziela, g. 13.30: Mirsk - Woskar. Pauza: Leśna.