Aktualizacja. Utrudnienia na drodze Lubań Węgliniec

  • 09.09.2019, 15:51 (aktualizacja 10.09.2019, 11:18)
  • red.
Aktualizacja. Utrudnienia na drodze Lubań Węgliniec Czytelnik eLuban.pl

Podziel się:

Oceń:

Czytelnicy informują o utrudnieniach na drodze wojewódzkiej 296 pomiędzy Lubaniem a Węglińcem.

Do pierwszego ze zdarzeń doszło około 13. w Godzieszowie między rondem na drodze nr 94 a rondem ze zjazdem na autostradę. Na miejscu pracuje policja, ruch odbywa się bez utrudnień, w tym miejscu należy jednak zachować szczególną ostrożność.

Do kolejnej kolizji doszło niedawno na drodze między Czerwoną Wodą a Węglińcem. Jak informują czytelnicy, około 15. ruch na tym odcinku odbywał się wahadłowo. Zgorzelecka policja potwierdza zdarzenie, jednak nie udziela jeszcze żadnych informacji.

Aktualizacja.

Przed godziną 15:00 zostaliśmy powiadomieni o zdarzeniu drogowym. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że 50-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego kierujący pojazdem marki Audi nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas jezdni i uderzył w prawidłowo jadący pojazd marki Renault kierowany przez 20-letniego mieszkańca Jastrzębia-Zdroju. W wyniku uderzenia auto odbiło się i uderzyło w prawidłowo jadący pojazd marki Skoda kierowany przez 24-letnią mieszkankę powiatu zgorzeleckiego. W wyniku tego zdarzenia nikt nie odniósł poważnych obrażeń, więc zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa. Sprawca został ukarany mandatem karnym oraz zatrzymano mu dowód rejestracyjny pojazdu - informuje dziennikarzy Zinfo podkom. Agnieszka Goguł rzecznik prasowy KPP Zgorzelec.

red.

Zdjęcia (2)

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

JP126p
JP126p 11.09.2019, 08:55
NIKO PIKO w Mondeo Auuuuuuuuu
kierowca duzego
kierowca duzego 09.09.2019, 22:09
Ja pier... moze by tak jsszcze 50 km/h szybciej do kazdego wypadku i nasze drogi szybko by sie oczyscily

Pozostałe