piątek, 29 marca 2024 09:29

Łużyce w kolejnej rundzie

Łużyce Lubań awansowały do kolejnej rundy okręgowego Pucharu Polski. Zespół trenera Rafała Wichowskiego pewnie wygrał na wyjeździe z Olszą Olszyna.

Autor: Łużyce Lubań

Drużynę z Lubania na prowadzenie w 8. minucie wyprowadził Konrad Starczewski. Kolejne bramki padły po zmianie stron. Najpierw szybko podwyższył Damian Bojdziński, ale niespełna minutę później z rzutu karnego kontaktowego gola dla Olszy strzelił Krystian Majer. Na kolejne bramki kibice czekali do ostatniego kwadransa spotkania. Wszystkie strzelili piłkarze Łużyc - konkretnie Kamil Młynarski, Kamil Sitek i Jakub Kościecha (z karnego). Ostatecznie Łużyce wygrały 5:1 i awansowały do kolejnej rundy.

Skład Łużyc: Trzajna - Witkowski (75 Wichowski), Gilewski, Misiurek (46 Sudnik), Rymer, Sitek, Gawroniuk (46 Bojdziński), Kuriata, Starczewski (20 Kościecha), Macioszczyk, Młynarski.