Zgorzelecka policja poszukuje sprawców kradzieży

  • 04.09.2019, 11:06 (aktualizacja 04.09.2019, 11:33)
  • red./KPP Zgorzelec
Zgorzelecka policja poszukuje sprawców kradzieży KPP Zgorzelec
Podziel się:
Oceń:
Zgorzelecka policja nie mogąc zidentyfikować sprawców kradzieży zdecydowała się na publikację ich wizerunków.

W pierwszym przypadku sprawa dotyczy kradzieży perfum w jednej z drogerii handlowych na terenie Zgorzelca. Podejrzewany o to przestępstwo jest mężczyzna widoczny na zdjęciach poniżej.

Drugi z poszukiwanych mężczyzn podejrzany jest natomiast o kradzież paliwa na jednej ze stacji w powiecie zgorzeleckim. Zdjęcia poniżej.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach lub mogą przyczynić się do ustalenia jego tożsamości proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Zgorzelcu pod numer telefonu 75 64 94 269 lub 75 64 94 200 lub osobiście w siedzibie komendy przy ul. Boh. II Armii Wojska Polskiego 12 G.

red./KPP Zgorzelec

Zdjęcia (2)

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

sebo_sebo
SS Dzisiaj, 02:13
Krzysiu. Jak jesteś taki mądry to idź na szkolna i zrób porządek. Bo takim gadaniem nic nie wskurasz. I pamiętaj że wozil wilk ale i wilka powiezli. Przeżyj to sam
RODO
RODO 05.09.2019, 17:38
Wal..... RODO przecież to lubański drobny cwaniaczek Wiesio (Jochaś) :) pozdrawiam
Acapulco
Acapulco 05.09.2019, 16:24
W takich przypadkach wychodzi jaka to durnota to RODO. Ci na foto powinni teraz zgłosić się (oczywiście do Policji) i zaskarżyć publikacje szanownych faciatek bez ich zgody.
Eveline
Eveline 05.09.2019, 08:39
To tylko jeden z wielu. Takie kradzieże paliwa zdarzają się nagminnie.
Kolin
Kolin 04.09.2019, 19:41
Ten w okularach jeszcze jakiś czas temu wyszedł z okolicznego Półotworka !
Kasia
Kasia 04.09.2019, 17:47
Z ciekawości pytam,jak weszła nowa ustawa RODO o ochronie danych...To można tak wizerunki osób publicznie udostępniać bez ich zgody???
Kryn
Kryn 05.09.2019, 06:57
Przez takich ludzi jak Pani, ludzie uczciwi tacy jak Ja są okradani gdyż ważniejsze jest Rodo od wykroczenia/przestępstwa.

Głupków nie sieją
Mason
Mason 05.09.2019, 12:52
A co to przepraszam twoje paliwo jest ze ciebie okradają? Jakoś Panowie politycy okradają caly kraj i nie masz do nich problemu
Trzeba
Trzeba 05.09.2019, 06:00
Takich trzeba!!! Brawo
avanti
avanti 05.09.2019, 00:54
Nie tylko mozna, ale i trzeba!
Tablice rejestracyjna co prawda zamazano, ale zapewne i tak byla ukradziona z innego pojazdu.
Uther
Uther 05.09.2019, 00:28
Weź ******* poczytaj co to jest RODO a pozniej pie*dol głupoty.
obiektywny
obiektywny 04.09.2019, 22:28
Ciekawe jak by Ciebie okradli czy też byś się zastanawiała nad RODO ????
samuraj
samuraj 04.09.2019, 21:43
a jak mieszkanie tobie zjumają a masz monitoring to będziesz patrzyła na rodo ???
Darek
Darek 04.09.2019, 19:43
Mozna !
Krzysiek
Krzysiek 04.09.2019, 15:13
Gość od perfum. Szkolna */* Lubań (red. - na prośbę służb nr mieszkania zostanie przekazany). Przesiaduje razem z szajka ćpunów. Handel. Ale ta policja jest ogarnięta, masakra.
Westa
Westa 05.09.2019, 16:27
Pojechał na gościnne występy bo w lubańskim Rossmanie już go znają.
Kebs
Kebs 05.09.2019, 08:07
To ten od ****** co jeżdżą mercedesem z szarym zderzakiem na DW? Taka stara padlina. Ale to chyba nie on
Krzysiek.