Kolejne prawka zatrzymane

  • 13.08.2019, 11:15
  • asp.szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń
Kolejne prawka zatrzymane KPP w Lubaniu

Podziel się:

Oceń:

Funkcjonariusze zgorzeleckiej drogówki zatrzymali kolejnych sześć praw jazdy. Kierowcy wykroczenia popełnili na terenie Henrykowa Lubańskiego.

Policjanci ze zgorzeleckiej drogówki w poniedziałek (12 sierpnia) pełnili służbę na DW-296 w miejscowości Henryków Lubański. Funkcjonariusze zarejestrowali wykroczenia policyjnym wideorejestratorem. Podczas przeprowadzonej akcji zatrzymali 6 praw jazdy kierowcom w wieku od 20 do 50 lat, którzy przekroczyli prędkość o więcej niż 50 km/h w terenie zabudowanym. (Dopisek redakcji - trzech kierowców to mieszkańcy powiatu lubańskiego.)

Przypominamy

Kierowcy za kierowanie pojazdem z prędkością przekraczającą dopuszczalną o więcej niż 50 km/h na obszarze zabudowanym stracili prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące.

Pamiętajmy, że jazda z dużą prędkością w terenie zabudowanym, gdzie obowiązują ograniczenia prędkości, stanowi ogromne zagrożenie, zarówno dla osób podróżujących pojazdem, jak również dla innych uczestników ruchu drogowego. Prędkość to znaczący czynnik ryzyka zaistnienia wypadku drogowego.

asp.szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zuuza
Zuuza 13.08.2019, 23:04
Bardzo dobrze jeszcze tydzień takich łapanek i nie jeden straci prawko. Później dziwota że wypadki tam są. Noga z gazu to i nie będzie problemów..
Tata
Tata 13.08.2019, 22:50
No niestety mam zle zdanie o Lubanskiej policjii ....pewien pan z Radostowa nic sobie z niej nie robi i smieje sie im w nos...... jezdzi sobie mercedesami czasem nawet pijany ...pomimo ze ma zabrane prawo jazdy na 3 lata za wypadek i alkohol za kierownica ...
Byly meldunki i wskazowki o tym stanie rzeczy....ale bez skutku....
Moze jak kogos potraci lub zabije to cos sie ruszy.... albo jak sie do komendy glownej napisze...zobaczymy...bo moja cierpliwosc sie konczy
Młody
Młody 14.08.2019, 14:58
Nie strasz że napiszesz do komendy głównej. Dużo mówisz piszesz a mało robisz.... Czyli jak zawsze
Shrekus
Shrekus 13.08.2019, 21:02
Takim glupkom powinno się zakazać całkowicie jeździć
Użytkownik
Użytkownik 13.08.2019, 17:00
Proponuję jeszcze ustawić się od godziny 13:20 do 14:20 kiedy auta jadące z i na strefę ekonomiczną przekraczają dopuszczalną prędkość o więcej niż 50 km/h przy okazji łamiąc inne przepisy ruchu drogowego. Między innymi pchanie się na czołówkę, zmuszając innych kierowców do niemalże zatrzymania się aby nie doszło do zderzenia
Obserwujaca
Obserwujaca 13.08.2019, 16:38
Niewazne gdzie sie ustawiaja wazne ze eliminuja piratow drigowych ktorzy zagrazaja nam czyli innym uzytkownikom drogi brawo dla Policji
Gosc
Gosc 13.08.2019, 14:59
Bardzo dobrze niech zabieraja prawo jazdy to sie ludzie naucza ze jak jest 50 to niejedzie sie 100
Roman
Roman 13.08.2019, 14:24
Pytanie... gdzie sie ustawili ? Na wylocie z terenu zabudowanego ? A to chamskie bardzo.
Kierowca
Kierowca 13.08.2019, 17:45
Ograniczenie prędkości obowiązuje do końca obszaru zbudowanego. Dlaczego mówisz że to chamskie
xyz
xyz 15.08.2019, 01:55
tak masz racje w 100 % dopiero mijajac znak za obora gdie nikt nie mieszka i jest poje.... ograniczenie do 40 mozemy jexhac 90 km/h. Ludzie czy Wy macie klapki na oczach? nasza policja nie jest ustawiona na bezpieczenstwo (pisze o drogowce) to jest maszynka do.zarabiania pieniedzy .Wyjezdzajac z firmy ma juz nazucone ile maja przywiezc. zyjemy w syfie. Policja jest od bezpieczenstwa , pomocy a nie od gnebienia ludzi. szczegulnie w tym miejscu gdzie jest normalna droga moze nieco kreta ale widoczna , bez szkoly , pieszych itp itd ale tam najlatwiej zlapas króliczka tak trzymac!!!!
Henryk
Henryk 13.08.2019, 15:27
Roman zwolnij do 50 km/h i bedzie ok. Nie będziesz musiał myśleć gdzie policja sie ustawila.
dsfasd
dsfasd 13.08.2019, 13:15
znam takich co mają zabrane prawo jazdy i jeżdżą dalej. policja dobrze wie o tym brudzie i nic z tym nie robi.

Zamiast likwidować areszt powinni tą komendę rozebrać.
Driwer
Driwer 13.08.2019, 12:49
Oby tak dalej.Brawo policja ! Zapraszamy jeszcze do Nawojowa i Radogoszczy.
Radzik
Radzik 13.08.2019, 13:20
Najpierw to sobie nowy asfalt połóżcie a potem zapraszajcie hehe
Emil
Emil 13.08.2019, 12:12
Pazerni na łatwy grosz, a przestępców nie bardzo chce im się ścigać.
Emila
Emila 13.08.2019, 14:13
Chyba TYYYYY
Cezary Cezary
Cezary Cezary 13.08.2019, 13:44
Sugerujesz że biorą do kieszeni?
Więc pewnie sam dajesz :D
Młody
Młody 13.08.2019, 13:39
Emilu pokaż wszystko jak to się robi

Pozostałe