Wideo. Zatrzymany za posiadanie oraz handel narkotykami

  • 12.08.2019, 13:28 (aktualizacja 13.08.2019, 10:45)
  • asp.szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń
Wideo. Zatrzymany za posiadanie oraz handel narkotykami KPP w Lubaniu
Podziel się:
Oceń:
Policjanci z Lubania w wyniku pracy operacyjnej zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie oraz handel narkotykami. W miejscu zamieszkania 41-latka operacyjni ujawnili około 50 porcji metamfetaminy oraz kilka gram ekstazy. Mężczyzna usłyszał już prokuratorskie zarzuty. Za posiadanie oraz handel narkotykami grozić mu może łącznie kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o posiadanie oraz handel narkotykami. W ręce policjantów wpadł mieszkaniec powiatu lubańskiego w wieku 41 lat.

Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych policjanci ujawnili oraz zabezpieczyli środki odurzające w postaci metamfetaminy oraz ekstazy. Zabezpieczone zostały także wagi, służące do porcjowania narkotyków. Ponadto ustalono, że mężczyzna sprzedawał "towar" osobom trzecim. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. W wyniku późniejszych czynności procesowych został on doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Lubaniu.

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania oraz handlu narkotykami. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat więzienia, a za udzielanie ich innej osobie kara do 10 lat pozbawienia wolności.

loadingŁaduję odtwarzacz...

asp.szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń

Zdjęcia (2)

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Damian
Damian 16.08.2019, 17:29
Biedny opel
m
m 16.08.2019, 08:46
Sprzedawca śmierci !
Adrian.S
Adrian.S 15.08.2019, 22:12
Ok
Brawo
Brawo 15.08.2019, 14:26
Brawo policja działać chłopaki
Obserwator
Obserwator 14.08.2019, 22:25
Czyżby Adaś się rozpruł i dlatego go wypuszczają i opaskę dostanie?
taki tam
taki tam 13.08.2019, 22:58
Z tego co można wywnioskować śledząc ostatnie niusy o prochach, że ten kto ma motor i porusza się na nim szybciej niż dopuszczają tego przepisy jest potencjalnym dilerem.
Sycylijska wdowa
Sycylijska wdowa 13.08.2019, 18:58
Brawo, tyle lat handlował bez konsekwencji jakby jakimś Pablo Escobarem był . Teraz posypie tych swoich koleżków jak prorok postraszy aresztem
Ja
Ja 12.08.2019, 22:38
To adrian
KtośCiekawy
KtośCiekawy 13.08.2019, 11:07
Jaki Adrian ??
M
M 13.08.2019, 22:50
Po co ci to wiedziec
nn
nn 14.08.2019, 06:20
Tobie też sprzedawał ze go bronisz ?
Ona
Ona 12.08.2019, 22:34
Czy to opel
Jsjs
Jsjs 13.08.2019, 10:56
Tak
Obserwujaca
Obserwujaca 12.08.2019, 17:32
Gratulacje dla KPP w Lubaniu
Ciekawy
Ciekawy 13.08.2019, 06:39
Za co te gratulacje???
daadd
daadd 14.08.2019, 09:50
bo coś zrobili
??
?? 12.08.2019, 16:26
Gdzie to?
Cezary Cezary
Cezary Cezary 12.08.2019, 15:49
No i po co gimbusom sprzedawał, mógł sobie ćpać do woli w zaciszu garażu.
Sądząc po ilościach diler z niego jak ze mnie Al Capone.
Andrzej. M.
Andrzej. M. 12.08.2019, 13:56
Kiedy szanowna Policja wezmie się za handlarzy na ul. Szkolnej w Lubaniu ? Przecież to nie trzeba być wybitnym mózgiem żeby złapać dwóch braci i pseudo przedsiębiorcę którzy tym się zajmują. Wystarczy popatrzeć na stan okien, których nie nadążają wymieniać. Jeżdżą autem na lewych blachach, sprzedają na potęgę, a wszystko pod okiem kamery i straży miejskiej. To jest już śmieszne.
Ferenc
Ferenc 13.08.2019, 12:16
Straż miejska nie widzi przecież tam klatę obok policjant mieszka a drugi za mopsem
Kryn