Załatwił się przed kościołem

  • 22.07.2019, 11:27 (aktualizacja 23.07.2019, 08:15)
  • eLuban pl
Załatwił się przed kościołem prnt scr YouTube
Podziel się:
Oceń:
W maju pisaliśmy o tym jak mieszkańcy Lubania wypróżniają się pod okiem kamer w centrum Lubania. Teraz taki incydent opisują zgorzeleckie media, z tą różnicą, że mężczyzna wypróżnił się na skrzyżowaniu przed kościołem.

Do zdarzenia doszło w sobotnie popołudnie na jednej z centralnych ulic Zgorzelca. Starszy mężczyzna na skrzyżowaniu przed kościołem opuścił spodnie do kostek i wypróżnił się na środku skrzyżowania. Pan za nic miał przechodzących ludzi i fakt, że jest środek dnia. Sytuację nagrał jeden ze zgorzeleckich kierowców.

Teraz pozostaje pytanie czy to była forma protestu, wpływ alkoholu czy może choroba?

Nagranie zawiera wulgaryzmy!

loadingŁaduję odtwarzacz...

eLuban pl

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Billi
Billi 24.07.2019, 09:01
Gdyby podjął próbę defekacji przed Urzędem Miasta czy innym to by mu wyszło bez problemów i większego parcia - a że przed kościołem - Opatrzność przyblokowała i miał trudności z wypróżnieniem...
avanti
avanti 23.07.2019, 01:21
Czym ten mezczyzna "straszy na skrzyzowaniu"? :)
Ja
Ja 22.07.2019, 22:07
Do autora nagrania, pan ci odpowiedział grzecznie..... Ze chciałby się wy*** ale próbuję, próbuje ale nie może....
kasta
kasta 22.07.2019, 20:22
a kierowca też mądry że korzystał z telefonu podczas jazdy
St..
St.. 22.07.2019, 18:07
0j tam, oj tam nie było kibla to załatwił się gdzie go przypiliło
Koko
Koko 22.07.2019, 16:53
Nie potrafisz się normalnie odezwać do drugiego człowieka??
***U
Świadek
Świadek 22.07.2019, 16:19
Co chłop miał zrobić ze*** się w gacie za*** stolca na ulicy 😂 Jak w Zgorzelcu to Niemiec musiał być bo oni ***a gdzie popadnie nawet w sklepie bez krempacji przed ludźmi
Jakmar
Jakmar 22.07.2019, 14:11
Osoba prawdopodobnie chora, zaburzona, splątana, wymaga natychmiastowej Pomocy lekarza
Mar
Mar 22.07.2019, 21:16
Lekarz z NFZ swoimi procedura.i to go odesle na drugi świat za kaske.
Ludziom trzeba dac normalne produkty w sklepie jak przed wojną i witaminy oraz mineralý i dobrą wodę to nie bedzie palma odbijać...
sacscd
sacscd 22.07.2019, 14:02
Mandacik za korzystanie z telefonu podczas jazdy dodatkowo padają niecenzuralne wyrazy.
...
... 22.07.2019, 13:55
I takie bydle pewnie żadnej kary nie dostanie, a jak człowiek kulturalnie by chciał piwko sobie po robocie strzelić w parku, to zaraz za pewne co najmniej 500 zł mandatu.
Kora
Kora 23.07.2019, 09:04
Jakie rządy takie sądy...
zizu
zizu 24.07.2019, 11:46
Takie sądy po tamtych rządach ( SLD, PO, PSL).
Elo 5 3 0
Elo 5 3 0 22.07.2019, 18:21
Zapraszam do lubania gdzie piwko w parku dozwolne
Jh
Jh 22.07.2019, 13:23
Siła wyższa
No nie mogę
No nie mogę 22.07.2019, 13:00
Kurde,nie pokazujcie tego bo na wymioty się zbiera.
Dlb
Dlb 22.07.2019, 12:22
Mocno musiało jego przycisnąć

Pozostałe