×

Pasażer motocykla zbiegł z miejsca wypadku

  • 10.07.2019, 18:12
  • red.
Pasażer motocykla zbiegł z miejsca wypadku
Podziel się:
Oceń:
Dziś po południu na ul. Zawidowskiej w Lubaniu doszło do zderzenia motocykla Yamaha z VW Golfem.

Kilka minut przed 17. ścigaczem w stronę Zaręby podróżowały dwie osoby. Do zderzenia doszło tuż za skrzyżowaniem z drogą wyjazdową lubańskiego szpitala, która przeznaczona jest dla karetek pogotowia.

Przetarł się o bok Golfa, gdy ten skręcał w lewo na znajdujący się tam parking. Kierowca i pasażer motocykla przekoziołkowali dobrych kilka metrów. Jeden z nich się pozbierał i po chwili uciekł z miejsca wypadku – usłyszeliśmy od jednego ze świadków.

Niestety drugi z motocyklistów nie miał tyle szczęścia i odniósł dużo poważniejsze obrażenia.

Na miejscu wciąż prowadzone są czynności, w tej chwili mogę powiedzieć jedynie, że z miejsca zdarzenia oddalił się pasażer motocykla, natomiast jego 22 -letni kierowca w tej chwili znajduje się w Łużyckim Centrum Medycznym. 25 – latek, kierowca VW Golfa był trzeźwy. - informuje nas st. asp. Justyna Bujakiewicz-Rozeń, oficer prasowy KPP w Lubaniu.

red.

Zdjęcia (8)

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Maly Gebran
Maly Gebran 14.07.2019, 12:21
utani gran hura typ zalaczyl i nie miał speed boosta
Cezary Cezary
Cezary Cezary 11.07.2019, 17:57
Łoo panie, za moich czasów pół roku zbierało się na motorynkę i nikt się nie zabijał a teraz idę possać werther's original.
Adrian
Adrian 10.07.2019, 22:58
Szkoda że jeszcze na przeciwko miejsca wypadku nie zaparkował jakiś *** na połowie jezdni tak jak to ma miejsce codziennie. Wtedy byłaby jeszcze większą tragedia. Ludzie mają sieczke w głowie z parkowaniem na jezdni, podobnie jak na zgorzeleckiej. Gdzie jest Policja ? Straż miejska ? Jeszcze trochę i na obwodnicy będą sobie parkować na jezdni.
avanti
avanti 12.07.2019, 03:52
Pajac parkujacy Passata na calej szerokosci chodnika, ktory powinien zostawic (wedlug przepisow) 1.5 metra dla ludzi juz tak bardzo Ci nie przeszkadza?!?
Dyzio
Dyzio 12.07.2019, 11:05
Zaparkowany passat uratował temu bezmózgowi na motocyklu życie - bo tak walnął by w mur i pozostał na nim rozkwaszony z roztrzaskaną czaszką i połamanymi wszystkimi kosteczkami...
avanti
avanti 13.07.2019, 02:46
Golf i Passat to dwa rozne samochody. Nie widzisz miedzy nimi roznicy?

Podpowiedz: Golf jest czarny :)

A tak nawiasem mowiac sposob w jaki idiota zaparkowal moglby byc powodem nieszczescia. Staloby sie tak w przypadku gdyby kobieta z wozkiem musialaby tego szrota ominac wchodzac tym samym na jezdnie w momencie wypadku.
Zbych
Zbych 11.07.2019, 16:04
Żaden ***us, tylko klient. Przestudiuj przepisy ruchu drogowego. ,Ne ma zakazu zatrzymywania,a linia jest przerywana. Więc nie są łamane przepisy
Waldek
Waldek 10.07.2019, 22:31
Kpina z info policji kubańskiej. Na Kubę a nie do prasy. Nie ma nic ciekawszego tylko droga i jakieś podmioty inne?
Eryk
Eryk 10.07.2019, 22:15
Jednego mniej
Szumka
Szumka 10.07.2019, 21:08
Pasażer zbiegł...? A co miał robić skoro przeżył?
Wez....nie kalecz serc
Wez....nie kalecz serc 12.07.2019, 18:58
Udzielac pomocy k*****/ko
Znajomi
Znajomi 10.07.2019, 20:47
Gorsza tragedia zdążyła się jak zginęła młoda kobieta która zostawiła dziecko to jest tragedia dla rodziny i Daniela
Kryn
Kryn 10.07.2019, 22:52
Głębokie pato
Kenleszlo
Kenleszlo 10.07.2019, 19:33
dawca organów
Xenia
Xenia 10.07.2019, 18:59
Do końca października jeszcze kilku bezmózgowców z jednośladów wyląduje na chirurgii... a powinni w prosektorium.
😄
😄 10.07.2019, 18:38
Pasażer coś pewnie miał przy sobie.
Dlaczego cisza o tym co znaleziono u jednego z rozbitych motocyklistów??
Był kozak niech ludzie widzą jaki był święty.
Hofsofwar
Hofsofwar 10.07.2019, 20:59
To ty się tym podziel - co znaleziono ??? Kozak to rozumiem charakterny gościu , a co oznacza termin ,,jaki był święty " ???
Nie patrzę w lusterka
Nie patrzę w lusterka 10.07.2019, 18:32
"Motocykle są wszędzie" hehe, coś w tym jest

Pozostałe