Aktualizacja. Mężczyzna przygnieciony betonową płytą

  • 11.07.2019, 12:39 (aktualizacja 11.07.2019, 13:00)
  • red.
Aktualizacja. Mężczyzna przygnieciony betonową płytą
Podziel się:
Oceń:
Dziś około 11. na ul. Curie Skłodowskiej w Olszynie doszło do wypadku w trakcie prac prowadzonych przy użyciu dźwigu.

Aktualizacja
Jak informują nas mieszkańcy Olszyny, poszkodowany w wypadku mężczyzna zmarł we wrocławskim szpitalu.

 

Do zdarzenia doszło gdy dźwig uniósł kilkutonową betonową płytę, wówczas ta przemieszczając się przygniotła do podpory dźwigu około 60-letniego mężczyznę. Na miejsce natychmiast wezwano ratowników, przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego stwierdził, że obrażenia 60-latka są na tyle poważne, że konieczne jest wezwanie Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Mężczyzna śmigłowcem został przetransportowany do szpitala.

red.

Zdjęcia (4)

Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Buk_nas_osika
Buk_nas_osika 12.07.2019, 22:47
Straszna śmierć - jak w zgniatarce starych aut... Lat temu będzie ze 30 lub więcej boć za Gierka jeszcze jak prasa donosiła o wypadku w Barlinku, gdzieś na północy Polski: koło wpadło w dziurę w asfalcie i jedna z wiezionej na pobliską budowę na specjalnej przyczepie płyty odpadła od spec-stelaża (widać była niezabezpieczona?) i z całą miażdżącą siłą spadła na idącą akurat chodnikiem 16-latkę...
Anna
Anna 11.07.2019, 23:10
Przykre.Dzisiaj jestem jutro już może mnie nie być. Jakże życie jest kruche. [*]
Ania
Ania 11.07.2019, 12:20
Żegnaj Panie Tadeuszu , zawsze byłeś ostrożny, czemu wtedy zapomniałeś czego nas uczyłeś. Niech Bóg otworzy Ci bramy niebios.
Mika
Mika 11.07.2019, 18:40
Dajcie już spokój z tymi niebiosami i bożymi opiekami - dość tych zabobonów!
abc
abc 11.07.2019, 21:48
Nie martw się, jeszcze przyjdzie czas, że będziesz wzdychać do Boga i do niebios. Wspomnisz moje słowa.
Mika
Mika 12.07.2019, 12:22
Kiepska ta religia i ta wiara skoro wzdychać trzeba do urojonych bóstw dopiero w czasie trwogi czy na łożu... kiedy już rozumu brak i trzeźwego osądu nie ma wcale...
Tysiąc+51 lat wiary w cud...
Biedny kraj, ciemny lud...
Mika
Mika 13.07.2019, 19:52
Zgadzam się, ale to nie miejsce na takie komentarze.
Cba
Cba 13.07.2019, 00:13
Szkoda że żyjesz w tym kraju ciemniaku i sam siebie tak nazywasz


abc
abc 12.07.2019, 22:52
Kiepski to jest stan twojego umysłu, żeby wypisywać takie bzdety pod artykułem informującym o nieszczęśliwym wypadku i śmierci człowieka. Żenada!!
akiM
akiM 12.07.2019, 18:48
ty jesteś kiepska i tak dalej.......I żaden cud tego nie zmieni heh
Monika
Monika 10.07.2019, 22:50
Proszę kopiować tekst i dołączać do postu!!

Kochani moi znajomi i nieznajomi, potrzebna jest krew!!! Wczoraj mój wujek uległ wypadkowi, kto może proszę, aby oddał krew w dowolnym punkcie krwiodawstwa lub chociaż udostępni mój post. Będę bardzo wdzięczna za każdy odzew.
Podaję dane: krew dla Tadeusza Torończak. Szpital Kliniczny we Wrocławiu ul. Borowska
Z całego serduszka dziękuję ❤
Xyz
Xyz 11.07.2019, 08:57
Przesyłam wyrazy współczucia z powodu straty bliskiej osoby
Miron ma rację
Miron ma rację 10.07.2019, 10:26
Nie sądzę żeby pan redaktor za dużo faktów podawał a ludzie mają prawi wiedzieć ! Ale przecież to Olszyna i szarakom nie wolno mówić o miejscowej "szlachcie"!
zulu
zulu 10.07.2019, 21:31
Zachowanie mieszkańców Olszyny przypomina zachowanie Afroamerykanów [Murzynów] na plantacji bawełny w Ameryce.
Mieszkanka
Mieszkanka 10.07.2019, 22:42
Mieszkańca nie mieszkancow!!!
zulu
zulu 11.07.2019, 00:31
Mieszkańcy zachowują się jak zbieracze bawełny .
M.
M. 12.07.2019, 13:40
Zbieraj sobie dalej !
Nie zaprzataj glowy nieistotnymi sprawami.
Miron
Miron 09.07.2019, 18:48
Co to znaczy "około 60 letniego..." = jakiś anonim, nieznany tam się przypałętał?
zulu
zulu 11.07.2019, 00:34
Oj znany,znany.
Gal Anonim
Gal Anonim 09.07.2019, 21:24
A co ksiazke piszesz ! Co cie to obchodzi ! Pan redaktor i tak za duzo faktow zawsze podaje
Anton
Anton 10.07.2019, 11:20
Około, czyli na oko to może mieć koń bez metryki urodzenia - człowiek znany ma albo 60, albo 59 albo 61 lat - a nie około.
M.
M. 10.07.2019, 22:46
Glowny powod artykułu to wypadek a nie wiek, ktory jest tu malo istotny w tej sytuacji!!
mis
mis 09.07.2019, 13:55
Polskie BHP...
Iza
Iza 12.07.2019, 19:50
Polskie bhp jest ok gorzej z przestrzeganiem tego
Małgorzata
Małgorzata 09.07.2019, 13:50
Przykre.
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia 💪
Ot takie życie ,dziś jesteś zdrowy a jutro
ratują ci życie.
Szanujmy się nawzajem ,nie bądźmy wrogami,pomagajmy sobie ,bo nigdy nie wiesz jakie będzie jutro.
Mieszkanka powiatu
Mieszkanka powiatu 09.07.2019, 21:33
Przepiękny komentarz,są jednak mądrzy ludzie.BRAWO!!!
Małgorzata
Małgorzata 10.07.2019, 09:29
Dziękuję

Pozostałe