Lubań. Nie jeździć na pamięć

  • 02.07.2019, 16:18
  • red.
Lubań.  Nie jeździć na pamięć

Podziel się:

Oceń:

Przygotowania do Sudeckiego Festiwalu Minerałów trwają pełną parą, dlatego przez najbliższych kilka dni jeżdżąc po Lubaniu warto zwracać szczególną uwagę na znaki drogowe.

Trwają prace przy przygotowaniu stoisk na SFM w związku z tym od poniedziałku kilka ulic zostało wyłączonych z ruchu, a na kilku innych zmieniono organizację ruchu. Dlatego uczulamy, aby przez najbliższych kilka dni nie jeździć na pamięć i stosować się do znaków drogowych, które pojawiły się w miejscach gdzie wcześniej ich nie było. O zmianach organizacji ruchu przeczytacie pod TYM linkiem.

red.

Zdjęcia (7)

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Bea
Bea 03.07.2019, 22:50
Wam ludziom nic nigdy nie pasuję
Jaro
Jaro 03.07.2019, 20:33
Lubań to chore miejsce jakiż czas temu ustawiono tablice informacyjne o utrudnieniach w ruchu w dniach 4-7 lipca drugiego lipca wjeżdżam w ul spółdzielczą i zastaję barierki. Brawo za konsekwencję w działaniach. A tak na marginesie to lubań ma pewne tradycje jeżeli chodzi o imprezy muzyczne i można tu zorganizować naprawdę fajną imprezę z dużym rozmachem i prawdziwymi gwiazdami a nie zrzynać z agatowego lata we Lwówku i zapraszać do tego gwiazdki trzeciego sortu. Ale cóż swoimi pomysłami podzielę się jak kiedyś w końcu zmieni się tutejsza władza bo na ten beton szkoda języka strzępić.
M
M 03.07.2019, 10:25
Wczoraj byłam świadkiem jak starszy Pan jechał pod prąd na ulicy spółdzielczej... paranoja.
Dwa samce na klamce
Dwa samce na klamce 02.07.2019, 21:09
Ja to juz bym zamknął te drogi w kwietniu, zeby wszyscy zdazyli sie wyłożyć! Paranoja
Majka
Majka 02.07.2019, 20:15
Burmistrz ma okazje posprzątać to miasto a szczególnie spłukać je wodą - z Kwisy - będzie taniej.... Przy krawężnikach oczyścić pozostałości po zimie - bo już przecież lato! A wójtowi Gminy podpowiedzieć że na Dolnej (za budynkiem szkoły) ma do oczyszczenia rynnę ściekową przy drodze - bo tak zarosła, że niedługo będzie jej szukał.

Pozostałe