Areszt dla 22-letniego zabójcy

  • 01.07.2019, 17:48
  • red.
Areszt dla 22-letniego zabójcy
Podziel się:
Oceń:
Dziś Sąd Rejonowy w Lubaniu przychylił się do wniosku prokuratury i zastosował 3-miesięczny areszt wobec Adriana Z., który przyznał się do zabójstwa 23-latki.

Sąd w całości uwzględnił wniosek prokuratury zarówno co do argumentacji prawdopodobieństwa popełnienia czynu, obawy matactwa w związku z grożącą surową karą, jak i co do obawy popełnienia podobnego czynu, gdyby mężczyzna pozostał na wolności. - usłyszeliśmy od Łukasza Chrapka, zastępcy Prokuratora Rejonowego w Lubaniu.

Prokurator potwierdził, dziennikarzom RMF FM, że Adrian Z. był karany za posiadanie środków odurzających i leczył się psychiatrycznie. - Sam o tym mówił w swoich wyjaśnieniach, że przebywał w szpitalu na leczeniu. Jednak ustalamy, czy było to leczenie związane wyłącznie z uzależnieniem, czy z chorobą psychiczną.

Kodeks karny za zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem przewiduje karę dożywotniego pozbawienia wolności.

red.

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Znajomi
Znajomi 06.07.2019, 09:17
Ludzie Adrian dowiedział się że Dawid wychodzi i jego chciał zabić A trafił na Daniela rozmawiałam z Anią to wiem
Znajomi
Znajomi 06.07.2019, 09:13
Ania miała dwóch synów a nie czworo dzieci ludzie co wy za plotki piszecie
Znajoma
Znajoma 03.07.2019, 00:30
Ludzie nie piszcie bzdur.Daniel był chłopakiem Ani !a zabił ją Adrian!właśnie dlatego później są ploty !Dawid nie ma z tym nic wspólnego!
Kryn
Kryn 04.07.2019, 07:28
Damian to chłopak , po co plotki puszczasz
WElla
WElla 02.07.2019, 21:44
Cyt. Dziś Sąd Rejonowy w Lubaniu przychylił się...
============
Po kilku dniach jak ustalić kiedy to było "dziś"? Czy tak trudno napisać: " Dzisiaj (data) ........"?
Pik
Pik 03.07.2019, 07:41
po dacie pod tytulem
Znajoma
Znajoma 02.07.2019, 20:50
Co wy piszecie . O Dawidzie nie było nawet mowy, ale tak to jest jak się nie dosłyszy nie umie się nie umie czytać to się p**** głupoty . Dla waszej wiedzy jest 3 braci 1 Daniel , 2 Dawid i 3 Adrian. Zastanówcie się co piszecie.
mili
mili 01.07.2019, 22:40
mam nadzieje ze tam zgnije
brak:
brak: 01.07.2019, 21:02
dla niego za anie powinna byc nie kara dozywotniego pozbawienia wolnosci tylko kara smierci co ona mu zrobila fakt moze nie byla zbyt idealna ale jak juz miala narzeczonego rodzine dziecko to co ona jest winna ze cpun narkotyki bierze. znam anie z jednej wioski i wiem jaka byla a ten *** zmarnowal jej zycie
Miko
Miko 02.07.2019, 21:50
Kara śmierci jest dla takich zbyt łagodna - chwila i go nie ma. A tak przy dożywociu "menda społeczna" intelektualnie dogorywa w tej beznadziei. Mając świadomość, że do końca niecnego żywota po tych samym chodniku spacerniaka... z tej samej miski ni na te jsamej pryczy... ? Proszę sobie to wyobrazić!
Belmondo
Belmondo 01.07.2019, 20:51
Przyznał się (nawet gdyby się nie przyznał)... ale - "Sąd w całości uwzględnił wniosek prokuratury zarówno co do argumentacji prawdopodobieństwa popełnienia czynu"
==========
No tak. To że dopuścił się zbrodni zabójstwa jest wysoce prawdopodobne - czyli uprawdopodobnione.
======================
Schizofrenia niczym!
Barteczek
Barteczek 01.07.2019, 19:31
To Dawid , a nie Adrian ... Szkoda że akurat musiała stać się taka tragedia, u nich .
Jam
Jam 02.07.2019, 09:11
Chyba Daniel
Sasiadka
Sasiadka 01.07.2019, 23:57
Adrian. Dawid to był brat zabójcy i mąż ani.
Paula
Paula 04.07.2019, 00:20
Dawid to brat Daniela(chłopaka Anki i ) i brat Adriana.
Omomomom
Omomomom 02.07.2019, 21:13
Pani sąsiadko umie pani liczyc do trzech ? Daniel to chlopak Ani , Dawid nie byl nawet obecny niestety to byl najmłodszy z chłopaków... pozdro .strzala
sąsiad
sąsiad 02.07.2019, 08:43
Sąsiadka niedoinformowana, mąż Ani to Daniel, a Dawid to trzeci z braci. Ich jest trzech!
xqz
xqz 01.07.2019, 23:26
23 lata to Adrian
Halu
Halu 01.07.2019, 23:19
To nie Dawid,bo nawet w wiadomościach masz ,że to Adrian .
Lestat
Lestat 01.07.2019, 19:19
Co tu k***a ustalać czy leczył się psychicznie czy od narkotyków, zaraz pewnie będziecie wymyślać czy w chwili popełnionego czynu był poczytalny lub nie zabił człowieka i powinien dostać karę śmierci
Otom
Otom 01.07.2019, 18:07
A jeszcze pol roku temu byl taki szczesliwy na zdjeciach na Facebooku,pewnie po dopalaczach,a teraz sobie siedzi w Celi i tak do konca zycia, a koledzy od uzywek odwiedzac nie beda,zapomna szybko o koledze.Uczcie sie cpuny na bladach innych.
Kryn
Kryn 01.07.2019, 18:51
Uczą się, następny łazi po Szkolnej i z autami rozmawia. Wojowniczy menel ninja. Powykręcany
Obserwator
Obserwator 02.07.2019, 14:40
Nooooo lazi ,lazi ,ale jeszcze nikogo nie zabil . Ciekawe na kogo popadnie ? Jak zabije to wtedy policja wkroczy do akcji no nie panowie policjanci . TRZEBA CZEKAC .

Pozostałe