Zmiana organizacji ruchu w czasie SFM

  • 26.06.2019, 13:46 (aktualizacja 27.06.2019, 13:05)
  • ŁCR
Zmiana organizacji ruchu w czasie SFM ŁCR

Podziel się:

Oceń:

W związku z organizacją Sudeckiego Festiwalu Minerałów w obrębie centrum Lubania nastąpi zmiana organizacji ruchu

Od 1 do 7 lipca w obrębie centrum Lubania nastąpi zmiana organizacji ruchu na następujących drogach gminnych: ul. Spółdzielczej, ul. Ratuszowej, Rynek, Placu Strażackim, ul. Grunwaldzkiej, ul. Wąskiej, ul. Tkackiej, ul. Mikołaja, ul. Szkolnej, ul. Piramowicza, ul. Granicznej, Ks. Infułata Adalberta Antera, ul.Szymanowskiego, ul. Starej, ul. Wrocławskiej.

Od  01 lipca (poniedziałek)

w centrum miasta zostanie wprowadzone nowe oznakowanie drogowe w postaci znaków i tablic informujących o imprezie. W tym dniu w godzinach popołudniowych wyłączony zostanie z użytkowania parking na ulicy Rynek (wokół Tretu oraz parking przyległy), odcinek parkingu na ulicy Spółdzielczej (przy drogerii Rossmann) oraz parking przy ulicy Zaułek.

W dniach 03-07 lipca (środa - niedziela)

całkowicie wyłączone z ruchu będą następujące ulice oraz parkingi: Ratuszowa, Rynek, Wrocławska – od Rynku do ul. Szymanowskiego, ul. Wąska (na odcinku od ul Husytów do ul. Spółdzielczej), ul. Mikołaja - od Rynku do ul. Szkolnej w Lubaniu.

ZASTĘPCZE PARKINGI DLA MIESZKAŃCÓW
w dniach 03-07 lipca (środa - niedziela)

  • Parking dla mieszkańców ul. Rynek przewidziany jest na ul. Piramowicza (nowy parking za Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Lubaniu)
  • Parking dla mieszkańców ul. Wrocławskiej przewidziany jest na parkingu usytuowanym pomiędzy Targowiskiem Miejskim a Państwową Strażą Pożarną w Lubaniu tj. przy ul. Podwale.

Ul. Spółdzielcza od strony Pl. 3 Maja będzie przejezdna tylko do skrzyżowania z ul. Wąską. Natomiast wyjazd z ul. Spółdzielczej będzie możliwy odcinkiem drogi wewnętrznej za restauracją Tęczowa lub drogą wewnętrzną na zapleczu ul. Spółdzielczej w kierunku pl. Strażackiego i Domu Solnego.

Zmiana organizacji ruchu również nastąpi w obrębie ul. Wąskiej - wyjazd z placu Okrzei i ul. Husytów  będzie odbywał się z kierunku ul. Tkackiej prześwitem pomiędzy blokami

Ulica Antera na całym odcinku i ul. Graniczna na odcinku pomiędzy ul. Piramowicza a ul. Mikołaja staną się jednokierunkowe z kierunkiem jazdy od strony ul. Wrocławskiej do ul. Mikołaja.

Jednokierunkową będzie również ul. Piramowicza z kierunkiem jazdy od ul. Antera
w kierunku ul. Granicznej.

Zmiany organizacji ruchu w centrum miasta będą obowiązywały 03-07 lipca.

W dniach od 2 do 7 lipca (wtorek - niedziela) obszar Rynku będzie całkowicie zamknięty dla ruchu samochodowego. Natomiast fragment ulicy Spółdzielczej oraz Rynek będzie niedostępny dla ruchu pieszego w godzinach od 19 do 9. Bez ograniczeń dla ruchu pieszego pozostają ulice: Bracka, Tkacka, Mikołaja oraz Wrocławska.

ŁCR

Załączone pliki do pobrania (1)

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

tadek
tadek 27.06.2019, 13:38
dobrze ze zaparkowac bedzie gdzie przynajmniej
RTS 1910
RTS 1910 26.06.2019, 22:45
Łoooo baben, będzie się działo!

Pozostałe