Z Alior Bankiem każde marzenie jest w zasięgu ręki

  • 25.06.2019, 19:41 (aktualizacja 03.07.2019, 08:42)
  • eLuban pl
Z Alior Bankiem każde marzenie jest w zasięgu ręki Aleksandra Czarniecka
Podziel się:
Letni remont, chwila wytchnienia na wycieczce zagranicznej czy generalny remont samochodu nie jest problemem, gdy można skorzystać z pomocy Banku. Jeszcze lepiej, jeśli koszt zaciągniętego zobowiązania jest czytelny i prosty do wyliczenia. O zaletach rozwiązań, które proponuje Alior Bank opowiada Aleksandra Czarniecka Bankier Klienta Indywidualnego z placówki Alior Banku w Lubaniu przy ul. Rynek 16.

Pani Aleksandro, z jakimi pomysłami przychodzą do oddziału klienci szukający dodatkowego zastrzyku gotówki?

Klienci ze względu na letnią aurę zaczynają zastanawiać się nad remontem mieszkania czy łazienki, doposażeniem działki w meble ogrodowe oraz grille. Przychodzą też z pomysłami zorganizowania, zagranicznej wycieczki – ponieważ teraz jest nieco mniej turystów, a pogoda staje się coraz to przyjemniejsza. Oczywiście staramy się pomóc w realizacji wszystkich zamierzeń – zarówno tych małych, jak i dużych, i  mamy produkty, które sprostają wymaganiom każdego Klienta.

Jakie produkty Alior Bank oferuje klientom, którzy zgłaszają się do niego po finansowanie?

Mamy szeroką ofertę kredytów i pożyczek. Z dniem 1 kwietnia wprowadziliśmy Pożyczkę z Mikrokosztami, nową ofertę skierowaną do wszystkich osób, które potrzebują dodatkowych funduszy na realizację swoich zamierzeń. Otrzymane środki można przeznaczyć na dowolny cel, a jej zasady są jasne i czytelne.

A jak wygląda spłata takiego zobowiązania? Czy koszty w ‘Pożyczce z Mikrokosztami’ faktycznie zaliczają się do skali ‘mikro’?

Spłatę można rozłożyć na dogodne raty w okresie od 2 do 5 lat. To pożyczkobiorca podejmuje decyzję, czy chce spłacić zobowiązanie szybciej, czy też woli rozbić płatność na dłuższy okres czasu. Maksymalna kwota pożyczki wynosi nawet do 200 000 zł. Jej zaletą są proste do wyliczenia koszty, a średni miesięczny koszt za każdy pożyczony tysiąc wynosi jedynie 6 zł. Tak więc maksymalizujemy korzyści minimalizując koszty.

Czy klienci z innymi zobowiązaniami również mogą pozwolić sobie na skorzystanie z tego produktu?

Oczywiście! Osoby, które posiadają inny kredyt bądź zobowiązanie i chciałyby skorzystać z oferty Pożyczki z   Mikrokosztami, mogą skonsolidować posiadane produkty. To dużo wygodniejsze rozwiązanie dla klienta, który zamiast kilku rat miesięcznie będzie płacił tylko jedną ratę do jednego banku.

Dziękuję za rozmowę, a klientów zapraszam do placówki Alior Banku i skorzystania z tej niezwykłej oferty: 

Partner Alior Bank S.A. 
ul. Rynek 16/1 
59-800 Lubań 
tel. 75 648 87 99 

eLuban pl

Zdjęcia (2)


Pozostałe