Policja prosi o pomoc w ustaleniu osób

  • 25.06.2019, 09:29 (aktualizacja 25.06.2019, 09:45)
  • st. asp. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń
Policja prosi o pomoc w ustaleniu osób Pixabay, KPP Lubań
Podziel się:
Oceń:
Rewir Dzielnicowych w Świeradowie-Zdroju zwraca się z prośbą o pomoc w identyfikacji osób przedstawionych na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyzn oraz kobietę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje w prowadzonej przez funkcjonariuszy sprawie proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z lubańską jednostką Policji.

Funkcjonariusze Rewiru Dzielnicowych w Świeradowie-Zdroju prowadzą dochodzenie w sprawie przywłaszczenia perfum i sprzętu elektronicznego z drogerii na terenie Świeradowa-Zdroju. Do zdarzenia doszło w maju 2019r. W trakcie prowadzonych czynności zabezpieczono zapis monitoringu z wizerunkiem 4 mężczyzn i kobiety, których tożsamości nie udało się ustalić.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje dotyczące osób przedstawionych na zdjęciach proszone są o kontakt z Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu pod numerem telefonu 75 722-90-00 całodobowo. Wszelkie informacje można również zgłaszać anonimowo.

st. asp. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń

Zdjęcia (7)

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

heniek
heniek 26.06.2019, 21:42
przecież to Krycha z cyganami.
Lutek King
Lutek King 26.06.2019, 14:47
Tak to jest Andrzej Gołota Gołota Gołota...
Wąski
Wąski 26.06.2019, 11:21
Toż to Krzycho Jeżyna ze Szczecina !
Jacolo
Jacolo 26.06.2019, 05:42
gdyby policja świeradowska zidentyfikowała te osoby to dopiero byłby przebój tego lata

Bokser
Bokser 25.06.2019, 21:33
Andrzej Gołota jak dla mnie !
Zzzzz
Zzzzz 25.06.2019, 16:49
Po co mowic kto to jak i tak umorzom
I like
I like 25.06.2019, 11:01
Wyglądała z twarzy i sposobie noszenia toreb na Ukraińców
Kryn
Kryn 25.06.2019, 10:44
Anonimowo to 90% społeczeństwa zadzwoni będę musieli kogoś ogarnąć do odbierania telefonów
Leszek
Leszek 25.06.2019, 10:24
Policja w Świeradowie coś robi, a policja w Lubaniu potrafi tylko umorzyć dochodzenie. Jak Pnie Komendancie Rudzik można?
Bolek
Bolek 25.06.2019, 14:15
Ja dzisiaj dostałem umorzenie sprawy. Koniec II kwartału to zamykają i robią statystyki!
g
g 25.06.2019, 10:02
dziwne tutaj twarzy nie zasłaniają ,a lubańskiego leszcza zasłaniają
qwerty
qwerty 25.06.2019, 20:01
To jest wina polskiego prawa. Poszukując podejrzanych można twarz pokazać, oskarżonych i tych względem których prowadzi się już jakieś czynności - nie, dla dobra ich wizerunku (na wypadek, gdyby okazało się, że byli niewinni). Żaden nierząd do tej pory nie zrobił z tym jeszcze porządku, a specjalna kasta czyli prawnicy i sędziowie sami takie inicjatywy blokują.
jac
jac 26.06.2019, 07:04
no i jak bedzie niewinny to w jaki sposob dotrzesz chlopie z ta informacja do wszystkich, a juz informacja z pelnymi danymi poszla w swiat ? jak wyprostujesz ta sytuacje ? jak oskarza cie o pedofilie i Twoj wizerunek bedzie znany w calym Lubaniu a okaze sie ze jestes niewinny to co ? Bedziesz kazdemu mieszkancowi sie tlumaczyl z osobna ? 100 lat ?
Lulus
Lulus 25.06.2019, 13:50
Może po prostu go kryją? Informacja za wolność i po sprawie
Kryn
Kryn 25.06.2019, 10:44
A kto nie wiem jak Marcin wygląda???
g
g 25.06.2019, 17:03
nie wszyscy wiedzą jak wygląda jego morda ,a tak zobaczę ,że się kręci obok mojej posesji ,pieska przygotuję ,sam poczekam,a może na mieście zobaczę go z kolegami na nich też będę uważał,a niech się wstydzą jego znajomi-może nie wiedzą czym się zajmuje,może go do domu zapraszają ?

Pozostałe