×

Czerwony szlak turystyczny w nowej odsłonie

  • 18.06.2019, 11:36 (aktualizacja 18.06.2019, 11:47)
  • red. /Nadleśnictwo Świeradów
Czerwony szlak turystyczny w nowej odsłonie Katarzyna Męcina
Podziel się:
Oceń:
Nadleśnictwo Świeradów informuje o zmianie przebiegu czerwonego szlaku turystycznego na odcinku Polana Izerska - Rozdroże pod Kopą.

Aktualny przebieg jest zaznaczony na mapie.

red. /Nadleśnictwo Świeradów

Zdjęcia (3)

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Andrzej S. Łódź
Andrzej S. Łódź 20.06.2019, 14:22
Szedłem tym szlakiem i stwierdzam, że jest tak zniszczony poza Karkonowskim Parkiem, że powinien nazywać się Główny Szlak Sudeckich Drwali.
Kulfon
Kulfon 18.06.2019, 12:17
Czemu dopiero teraz??? Oznaczenie GSS Im.S.Orlowicza na tym odcinku jest zamalowane dla osob podazajacych tym szlakiem jest to mylace .Podejscie Nadlesnictwa jest karygodne poniewaz juz na samym poczatku jednego z najdluzszych szlakow pieszych w polsce turysci musza sie miezyc z ich niekompetencja .
Kat
Kat 18.06.2019, 20:31
Bo dopiero teraz zakończono całość?!
Zresztą, oznaczeniem szlaków powinno zajmować się PTTK, ale tutaj nie wiem czym oni się zajmują, bo część szlaków od daaaaaawna jest nie odswiezanych i można się pogubić jak się terenu nie zna.
Szacun, że nadlesnictwo i gminy robią coś co do nich wcale nie należy, żeby nam się turyści nie pogubili.
Znakarz
Znakarz 20.06.2019, 05:40
Nieda sie odnowić szlaków za darmo, wszystko kosztuje począwszy od farby. Ludziom też trzeba zwrócić przynajmiej koszty, które są, nie zmusi sie nikogo żeby doplacał do pracy którą wykonuje za darmo. Za szlaki turystyczne w większości przypadków odpowiada właściciel terenu po którym on przebiega i często sam decyduje co z nim się dzieje. Od lat potrzebna jest ustawa o szlakach turystycznych. Jakoś nie ma woli politycznej żeby to przeprowadzić. Utarło się że jak szlak turystyczny to PTTK. Ale bez współpracy z właścicielem terenu nic sie nie da zrobić. Dlatego komentując warto zastanowić się gdzie ten szlak przebiega , kto za to odpowiada. Pozdrawiam

Pozostałe