×

Prośba o pomoc w odzyskaniu roweru

  • 17.06.2019, 13:51 (aktualizacja 17.06.2019, 14:02)
  • red.
Prośba o pomoc w odzyskaniu roweru
Podziel się:
Oceń:
Z prośbą o pomoc w odzyskaniu skradzionego roweru zwrócili się do nas mieszkańcy jednego z domów przy ul. Głównej w Lubaniu.

Do włamania doszło dziś (17.06) nad ranem, gdy rodzina jeszcze spała. Złodziej znalezionymi w obejściu narzędziami ogrodniczymi wyłamał drzwi i ukradł to co stało najbliżej. Łupem włamywacza padł rower taki sam jak na zdjęciu.
Za pomoc w odzyskaniu skradzionego jednośladu przewidziano nagrodę. Telefon kontaktowy 662 300 482.

red.

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wdzięczny eluv
Wdzięczny eluv 17.06.2019, 22:42
Kwestia czasu i się odnajdzie. Trzymam kciuki! Też to przerabiałem. Nie bójcie się Państwo prosić o pomoc.
okradziona
okradziona 18.06.2019, 09:40
Czyżby udało się Panu odzyskać skradzione mienie? Dzięki takim ogłoszeniom? Proszę o informację. Pozdrawiam.
Wdzieczny eluv
Wdzieczny eluv 21.06.2019, 23:49
Udało mi sie odzyskać. W moim przypadku sąsiedzi się połakomili. Po alkoholu było im lżej i wszystko jedno. Wiedzieli, że ja wiem. Oznajmiono im , że sprawa zgłoszona na policji. Mieli chwilę na oddanie. Nie mogli tego sprzedać, bo zdjęcie poszło z ogłoszeniem. Porzucili i w znalazło się. Proszę pokojarzyć fakty. Najblizsze otoczenie. Powodzenia.
okradziona
okradziona 24.06.2019, 08:21
Dziękuję. Cieszę się, że Panu się udało. Żałuję, że nie zamieściłam podobnego ogłoszenia - u mnie to już 2 miesiące, więc teraz to już za późno. Wierzyłam jednak, że sama namierzę gnoja...
Wdzieczny eluv
Wdzieczny eluv 24.06.2019, 20:51
Chyba, że wywieźli towar daleko. Rozsyłać na fb spotted info i foto. Na Zgorzelec, Bolesławiec, Jelenią Górę. Prosić o udostępnienie . Ale najpewniej lokalny. Wierzę, że uda się namierzyć gnoja!
Mieszkaniec Lubania
Mieszkaniec Lubania 17.06.2019, 14:55
Obiecuję, że jak mi coś z domu ukradnie ten ktoś, kto już od jakiegoś czasu okrada mieszkańców Lubania, to jak go znajdę przed Policją, to mu tak ryj opie*dolę i kończyny połamię, że wystarczy mu funduszy tylko na amputację obu dłoni. I to moją siekierą.
Obiecuję.
Krzysiek
Krzysiek 17.06.2019, 19:53
Popieram w całej okazałości. Takim gnojom powinno się najpierw połamać gnaty a dopiero później kierować pod sąd. Czy w tym kraju brakuje zajęcia dla normalnych ludzi? Jeśli tego nie rozumieją, to nie powinni żyć na tej planecie.

Pozostałe