Drewno do wzięcia

  • 12.06.2019, 11:30
  • lesna.pl
Drewno do wzięcia
Podziel się:
Oceń:
Burmistrz Leśnej informuje, że odda nieodpłatnie drewno opałowe stanowiące własność Gminy Leśna, składowane na terenie byłego zakładu „Dolwis” w Leśnej (na zdjęciu). Powyższa oferta nie jest skierowana do osób prowadzących działalność gospodarczą.

Szczegółowych informacji udziela Referat Gospodarki Nieruchomościami Rolnictwa i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Leśnej przy ul. Elizy Orzeszkowej 11b, I piętro pok. nr 11 lub pod numerem telefonu 75 72 11 466 wew. 42.

lesna.pl

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kosa
kosa 16.06.2019, 03:52
Leśna zarasta brak kasy na koszenie trawy brak burmistrza bez władzy leśna umiera
Pesymista
Pesymista 14.06.2019, 11:22
XI Sesja Nadzwyczajna Rady Miejskiej w Leśnej
- dotyczyła zmiany budżetu, wywołującej deficyt na 2019, z powodu konieczności skierowania środków na wymianę infrastruktury kanalizacyjno/wodnej w remontowanym odcinku ul. Żeromskiego.
Jak zwykle obudzono się „z ręką w nocniku”. W trakcie remontu powierzchni drogi stwierdzono, że kanalizacja jak i rurociągi wodne są do wymiany. Z podanych informacji wynika, że projekt remontu drogi był znany od 2-ch lat. Bardzo doświadczony i chyba dozgonny radny - pan Walter, odkrył dzisiaj Amerykę, twierdząc, że wymieniony projekt powinien również obejmować wymianę starej infrastruktury podziemnej.
Czy pani Monika P. nie będąc mieszkańcem Leśnej, rozumie i ogarnia jej problemy?
Oczywiście po remoncie nawierzchni należy się spodziewać dalszych mankamentów, których ofiarami jak zwykle będą mieszkańcy Leśnej.
Szukający prawdy
Szukający prawdy 14.06.2019, 09:31
Skoro przywołano temat drzewa lub jak kto woli drewna opałowego, należy się zastanowić dlaczego ten kłopotliwy odpad pochodzący
z remontu dróg w Leśnej znalazł się na terenie dawnego DOLWISU. Sprawa dotyczy poprzedniej kadencji.
zły
zły 14.06.2019, 00:52
drzewo drzewem a trawy nikt nie kosi w leśnej Sygnerja miało być lepiej za nowego a jest dramat bród i busz siłownia zarośnieta chodniki koło orlika po pas trawa a pan Burmistrz ma się dobże do roboty drogi Szymonie
Leśniak
Leśniak 15.06.2019, 12:20
Takiej brudnej i zarośniętej Leśnej jeszcze nie było.
Panie burmistrzu miał być pan doktorem który leczy !!!!!!
Tym czasem czego się nie dotkniesz to "umiera"
"obiecanki cacanki aby wypłata była" WSTYD
Dobry Duch
Dobry Duch 13.06.2019, 21:00
Świetna decyzja Burmistrza. Proponuję zakład, że mimo takiej okazji po drzewo nikt się nie zgłosi w ciągu najbliższego miesiąca.
Kicia
Kicia 14.06.2019, 00:12
Duchu! Nie drzewo tylko drewno.
Duch
Duch 16.06.2019, 11:52
Drewno to wieś w woj. kujawsko-pomorskim, w powiecie żnińskim, w gminie Gąsawa
radny