×

Już dziś! Lubański Festiwal Orkiestr Dętych

  • 16.06.2019, 07:57 (aktualizacja 16.06.2019, 12:37)
  • Powiat Lubań
Już dziś! Lubański Festiwal Orkiestr Dętych eLuban.pl
Podziel się:
Oceń:
Zapraszamy mieszkańców Powiatu Lubańskiego do udziału w Lubańskim Festiwalu Orkiestr Dętych, który odbędzie się na lubańskim rynku w niedzielę 16 czerwca. Patronat nad wydarzeniem objął Starosta Lubański - Walery Czarnecki.

W festiwalu weźmie udział 6 orkiestr z terenu województwa dolnośląskiego i lubuskiego. Orkiestrom towarzyszyć będą mażoretki. Już dzisiaj warto zarezerwować sobie niedzielne popołudnie na koncerty orkiestr dętych.

Powiat Lubań

Zdjęcia (1)

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zulu
zulu 16.06.2019, 12:55
Drzewiej bywały takie festiwale w Olszynie .Teraz w Olszynie ptaki zawracają bo dalej tylko koniec świata.
Tomek
Tomek 17.06.2019, 11:33
Tylko jak w Olszynie były te festiwale to przypomnij sobie ile było orkiestr i skąd one były.Nie tak jak w Lubaniu cztery orkiestry.Totalna żenada!!!!
I tak jak piszesz w stronę Lubania to już ptaki zawracają bo Lubań to prawdziwy koniec świata.Na siłę chcą robić imprezy i nic im nie wychodzi!!!Podkradli orkiestry Olszynie a Lwówkowi Śl. Festiwal minerałów i totalna klapa!!!!Wymyślcie coś może w końcu sami !!!!!
Justyna
Justyna 18.06.2019, 19:49
Ale jak to podkradli skoro orkiestra się przeniosła z Olszyny do Lubania? To kto i po co ma w Olszynie cokolwiek organizować związanego z orkiestrami, skoro jej już tam nie ma? Poza tym organizowaliśmy takie koncerty w Świeradowie-Zdroju (Wojewódzki Przegląd Orkiestr Dętych) a kiedyś też w Gryfowie. Orkiestr było w tym roku 6, nie 4, bo to wystarczająca ilość. Przy większej liczbie zespołów formuła się nie sprawdzała, bo to za długo trwało i ludzie byli zmęczeni. Staramy się zapraszać różne orkiestry, a gwoli jasności: 3 orkiestry z lubańskiej tegorocznej edycji były też zawsze w Olszynie. Zanim coś napiszesz - pomyśl albo zasięgnij informacji u źródła. Wszyscy wiedzą, kto ciągnie festiwale orkiestr w regionie i tam gdzie jest mój Tato, tam jest organizowany festiwal, bo nikt inny się tym nie zajmuje. Podsumowując: nie ma mowy o podkradaniu pomysłu, bo pomysłodawca festiwalu orkiestr był i jest jeden. Pozdrawiam :)
zulu
zulu 18.06.2019, 10:56
Lubań próbuje cokolwiek działać a w Olszynie wszyscy opuścili spodnie i czekają na cud.
Tomek
Tomek 18.06.2019, 14:45
Chyba ty siedzisz przed kompem bez spodni że takie bzdety wypisujesz!!!
zulu
zulu 18.06.2019, 21:21
Następny czopek na urzędniczej pensyjce?
Misia
Misia 11.06.2019, 20:44
Orkiestrom będą towarzyszyć - nie orkiestrą. Porażający błąd ortograficzny. Wstyd.

Pozostałe