×

Miejsce stworzone z pasji

  • 09.06.2019, 17:28 (aktualizacja 18.06.2019, 13:44)
  • Artykuł sponsorowany
Miejsce stworzone z pasji eLuban
Podziel się:
To ma być miejsce dla wszystkich osób potrzebujących fachowego wsparcia - zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Spectrum Medica - centrum fizjoterapii dzieci i dorosłych Lubań jest już otwarte.

Na tą chwilę Małgorzata Chrzan, uczestniczka programu The Wall - Wygraj Marzenia czekała od wielu miesięcy. Jej marzenie spełniło się w ubiegłą sobotę. Wówczas miało miejsce uroczyste otwarcie zarządzanej przez nią Spectrum Medica. Organizatorkę, której towarzyszył narzeczony oraz najbliżsi zaskoczyła frekwencja. Świadkami otwarcia było kilkadziesiąt osób! Goście mogli liczyć m.in. na słodki poczęstunek oraz zimne napoje. Nie mogło naturalnie zabraknąć symbolicznej lampki szampana. Nie zabrakło także atrakcji dla najmłodszych. Dla wszystkich obecnych gości przygotowana została także loteria. W czasie losowania można było wygrać darmowe vouchery, bony podarunkowe - zarówno na wizytę konsultacyjną u fizjoterapeuty, psychologa bądź dietetyka.

Obecni mieli okazję zwiedzić poszczególne pomieszczenia, a także poznać specjalistów, na których będą mogli liczyć potrzebujący wsparcia. - Rok temu wzięliśmy z narzeczonym udział w programie The Wall - Wygraj Marzenia. Wygrane pieniądze mogliśmy zainwestować w początek budowy. Pozwoliły rozpocząć drogę, która właśnie się zakończyła - powiedziała Małgorzata Chrzan, inicjatorka projektu.

O udziale Gosi i Pawła w programie pisaliśmy tutaj.

- Marzyłam, aby kiedyś stworzyć miejsce, które będzie charakteryzowało się oryginalnością, indywidualnym podejściem do pacjenta. Zawsze starałam się traktować swoich klientów tak jak ja chciałabym być traktowana przez drugiego człowieka. Po wielu miesiącach udało się wykończyć miejsce, które powstało z sercem. Posiada też duszę. Bardzo chciałabym aby nigdy nie było puste. Dlatego do współpracy zaprosiłam wielu specjalistów - dodała Małgorzata.

Wszyscy, którzy przyjdą do Spectrum Medica będą mogli liczyć na wsparcie. Pomoc znajdą tu osoby będące w potrzebie zdrowotnej - wszystkie, które miały wypadki komunikacyjne, które mają choroby przewlekłe lub cierpią z powodu zwyrodnienia stawów. O powrót do zdrowia będzie dbało pięcioro fizjoterapeutów, którzy zajmą się rehabilitacją dorosłych. Od terapii manualnej, po osteopatię po techniki rozluźniania mięśni. W placówce będzie pracował również specjalista od Wellness & Spa. Będzie można się zatem zrelaksować poprzez masaż całego ciała lub częściowy, np. stóp.

Ponadto dzieci mogą liczyć na stałą kontrolę fizjoterapeutyczną, neurologiczną oraz dzieci z opóźnionym rozwojem ruchowym. Będzie też specjalistka od spraw dietetycznych, a także lekarz ortopeda. W zespole Małgorzaty Chrzan będą także psycholożki dla dzieci i dorosłych oraz logopeda, która zajmie się sferą mowy.


- Chciałabym żeby to nie było miejsce, gdzie ludzie przychodzą do pracy zmęczeni, tylko stworzyć dom dla siebie i całej ekipy, z którą będę współpracowała. Korzystając z okazji bardzo chciałabym podziękować moim rodzicom za okazane wsparcie i pomoc. Gdyby nie oni to miejsce pozostałoby w sferze moich marzeń. Nie byłabym w stanie robić tego co kocham - przyznała Małgorzata Chrzan.

Spectrum Medica - centrum fizjoterapii dzieci i dorosłych znajduje się przy ulicy Zawidowskiej 3D. Godziny otwarcia od poniedziałku do piątku - 8-20 oraz w soboty - 9-14.

Więcej o Spectrum Medica - centrum fizjoterapii dzieci i dorosłych przeczytacie - tutaj.

Artykuł sponsorowany

Zdjęcia (22)


Pozostałe