Luban. Mobilny System Informacji SISMS

  • 04.06.2019, 10:21
  • ŁCR
Luban. Mobilny System Informacji SISMS

Podziel się:

Oceń:

Jutro jarmark, pojutrze kabaret, a za dwa dni koncert. Niekiedy ciekawe miejskie wydarzenia potrafią umknąć naszej uwadze. Znamy sposób jak temu zaradzić – zupełnie za darmo, bez ponoszenia zbędnych kosztów.

W kilkuset gminach i miastach działa bezpłatny systemu informacji lokalnej. Za jego pośrednictwem samorządy lub inne podmioty mają możliwość bieżącego informowania o sprawach istotnych z punktu widzenia mieszkańca. Miasto Lubań od kilku lat korzysta z usług SISMS. Wielu mieszkańców, którzy zarejestrowali się w bazie odbiorców, co jakiś czas otrzymuje wiadomości przypominające o ważniejszych wydarzeniach miejskich. Krótkie wiadomości tekstowe z datą i miejscem imprezy są bezpłatne.

Z usług SISMS może korzystać każdy chętny. Wystarczy na stronie www.sisms.pl wpisać w lupce nazwę swojej miejscowości. Na liście aktywnych nadawców wybieramy Miasto Lubań. Następnie należy zarejestrować się do SISMS za darmo przez formularz lub skorzystać z opcji kod sms (opłata zgodnie z planem taryfowym operatora sieci).

W trakcie rejestracji wybieramy grupy informacyjne (serwis), do których chcielibyśmy należeć (Mieszkańcy Miasta Lubań, Wydarzenia Kulturalne i Sportowe, Oświata i Zdrowie, Przetargi i zamówienia publiczne lub Zagrożenia powodziowe). Po rejestracji znajdziemy się w bazie odbiorców Miasta Lubań. SMS-y są wysyłane raz na jakiś czas i przypominają jedynie o najważniejszych wydarzeniach.

Warto pamiętać, że system SISMS świadczy usługi zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych. Szczegóły na stronie SISMS.

Zachęcamy do skorzystania z usług  Mobilnego Systemu Informacji SISMS.

ŁCR

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mieszkaniec
Mieszkaniec 05.06.2019, 14:19
Kabaret to akurat na okrągło..
Alama
Alama 05.06.2019, 05:26
GIODO już niema od ponad roku zastąpiło je UODO. Ktoś jest tu słabo poinformowany

Pozostałe