×

20% rabatu na okulary przeciwsłoneczne

  • 03.06.2019, 13:20
  • materiał reklamowy
20% rabatu na okulary przeciwsłoneczne
Podziel się:
Salon Optyk No.1 zaprasza do nowej siedziby przy ul. Wrocławskiej 5a w Lubaniu. Promocja na okulary przeciwsłoneczne Solano oraz Polarvision trwa do końca sierpnia.

Jesteśmy z wami 18 lat
W tym czasie cały czas rozwijaliśmy się dla Państwa. Zdobywana przez nas wiedza przerodziła się w pasję. W salonie Optyk No.1 znajdziesz przekrój opraw okularowych i przeciwsłonecznych od bezpiecznej klasyki do odważnej nowoczesności. W każdym z dwóch salonów w Lubaniu i Zgorzelcu posiadamy ponad 1000 opraw okularowych charakteryzujących się jakością i oryginalnym wzornictwem. Ray Ban, Carolina Abram, Jaguar, Lio-Jo, Max-Mare, Carrera, Solano, Retro, Kenci i wiele innych.

Profesjonalny serwis
Pracujemy na nowoczesnych automatach szlifierskich Briot. Jesteśmy znani z niezrównanego serwisu - naprawa, doginanie, wymiana śrubek, czasem „reanimacja” okularów.

Badania wzroku
Masz problem ze wzrokiem, z brakiem komfortu jazdy autem, pracy przed komputerem, czytaniem, suchością oka, usuwanie ciał obcych lub chcesz profilaktycznie sprawdzić wzrok. Zapraszamy do naszych gabinetów w Lubaniu i Zgorzelcu, czekają tam na Państwa doświadczeni lekarze okuliści, optometryści, optycy refrakcjoniści.

Popomierz – bada pole widzenia dzieci i dorosłych.

Visionix – wykonuje badania, refrakcji, kreatometrii, abberometrii pachymetrii, topografia, tonometria, analiza przedniej komory z wykorzystaniem kamery Scheimpfluga, pupilometria. Wyniki od ręki.

Salon Optyk No.1 w Lubaniu
ul. Wrocławska 5a – tel. 500540494
Pn, Wt, Śr, Czw, Pt – Bezpłatne badanie wzroku – rejestracja.
Śr, Pt – dr Roksana Owczarz
Wt, Czw – dr Anna Christman-Szakiel

 

Salon Optyk No.1 w Zgorzelcu
ul. Warszawska 29/2 – tel. 75 77 16 618
Pn, Śr, Pt, Sob – bezpłatne badanie wzroku – rejestracja M. Modzelewska
Wt, Czw – 11:00-12:00 i 16:00 – 17:00 dr Maria Raubo
Śr – 16:00 -19:00 - dr Anna Christman-Szakiel

materiał reklamowy

Zdjęcia (1)


Pozostałe